Свято в родині — як підготувати домашнє свято

Проведення багатьох свят в оточенні сім’ї та близьких друзів стало однією з самих хороших сімейних традицій. Але досить часто вони закінчуються звичайним застіллям і хоровим співом. Тому сьогодні ми розповімо, як провести свято в родині, щоб він надовго залишився у вашій пам’яті.

  • Визначтеся, який саме свято ви хочете провести вдома. Швидше за все, ви не будете відзначати вдома день ВДВ або Міжнародний день еколога. Ідеальні домашні свята — це День Народження, Новий Рік, Великдень, Різдво та ін
  • Варіантів проведення будь-якого домашнього заходи досить багато. Прислухайтеся до своїх бажань. Ви хочете відзначити галасливий свято в колі сім і друзів або наодинці з коханою людиною? Все залежить від ваших бажань. Але якщо ви хочете затишку і душевності, то краще заздалегідь скласти певний список гостей. При цьому не забудьте подумати, чи вистачить місця у вашому будинку для такої кількості людей.
  • Складіть докладний план проведення свята. У ньому необхідно врахувати всю роботу, яку необхідно виконати до приходу і після відходу гостей, потрібно продумати все до дрібниць.
  • Подумайте про частування і складіть меню. Вирішіть, що ви будете готувати їжу самі або замовте додому. Чи встигнете ви все приготувати? Можливо, вам буде необхідна допомога. Урізноманітніть меню якимись особливими стравами. Наприклад, на Різдво можна приготувати будь-які традиційні страви, рецепти яких легко знайти в Інтернеті. Приділіть увагу спиртним напоям. Якщо ви не хочете, щоб свято для сім’ї перетворився на пиятику, їх кількість не повинна перевищувати розумних меж. А якщо ви вирішили провести домашній свято для дітей, то від алкоголю взагалі можна відмовитися.
  • Щоб захід пройшов веселіше, можна провести оригінальні конкурси або ігри. Визначившись з розважальною програмою, подбайте про те, щоб у вас був весь необхідний реквізит (костюми, тканина, кульки, м’ячі, ватман, олівці тощо).
  • Визначившись з меню і розважальною програмою, складіть бюджет свята. Перед цим бажано обдзвонити всіх гостей, і уточніть, чи зможуть вони бути присутнім на заході. Це дозволить вам не робити зайвих витрат.
  • Після того, як ви узгодили з учасниками дату і час зустрічі, можна приступати до необхідних закупівель. Не забудьте підготувати будинок. Це означає не тільки прибрати в квартирі, але і надати їй святкової атмосфери. Для цього можна повісити кілька яскравих куль або ліхтариків.
  • Не бійтеся експериментувати. Пам’ятайте, свято в домашніх умовах, це не конвеєр. Якщо щось пішло не так, не поспішайте говорити про це гостям, проявіть кмітливість і дайте волю творчості. Дайте і гостям проявити ініціативу. Якщо хтось захотів розповісти анекдот, не варто його перебивати, але стежте, щоб він не був вульгарним.

Веселих вам свят!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015