Тестери парфумів та туалетної води краще оригіналу? Коли варто купувати тестер?

На сьогоднішньому парфумерному ринку відомі багато варіанти ароматної продукції — це велика різноманітність видів одеколонів, парфумів, туалетної води, парфумованої води, освіжаючої води, дезодорантів, тестерів; є навіть парфуми з феромонами. Якщо повновагі зразки оригінального парфуму завжди укладені в різні за обсягом, але досить важкі флакони, тестери виглядають на їхньому тлі набагато скромніше і дрібніше. Сьогодні ми будемо з’ясовувати, чи відрізняються тестери від повних версій парфумів та туалетної води за якістю.

Зміст статті:

 • Що таке тестер? Відмінні риси тестера парфумерії
 • Як визначити, що Ви купуєте тестер
 • Тестери духів і оригінали духів
 • Тестери туалетної води та оригінали
 • Відрізняються тестери парфуму від оригіналу?
 • Коли вигідно купувати тестер парфуму?
 • Відгуки покупців оригіналів парфумерії і тестерів

Що таке тестер? Відмінні риси тестера парфумерії

Тестер (в народі — «пробник») — це варіант оригінального парфуму, не призначений для продажу, а створений для демонстрації цього парфуму колу споживачів у рекламних метоюх. За допомогою тестера будь-яка людина може ознайомитися з ароматом, не вдаючись до купівлі повновагою версії духів або туалетної води (яка без проби може і не підійти до конкретного споживача).

Спочатку тестери дійсно не призначалися для продажу — їх виставляли в парфумерних відділах і магазинах в маркетингових цілях, для ознайомлення покупців з представленої в них продукцією. Тестери можуть бути призначені для подарунків за покупку, як додаткові бонуси покупцям за їх активність, або з різних акціях магазину.

Продавати тестери в магазинах заборонено, це тягне за собою дуже серйозні санкції, аж до повного розриву підприємницьких відносин між підприємством і дистриб’ютором. Але заповзятливі продавці інтернет-магазинів, а також більш дрібних торгових точок, які займаються реалізацією парфумерної продукції, стали продавати тестери, на цьому грунті і виникли суперечки, що краще — тестери або оригінальний парфум, чи є ці відмінності взагалі, або це черговий парфумерний міф. Як правило, тестер парфуму має дуже невеликий обсяг, упакований в маленький флакон і досить просту коробочку. Флакончик парфумів за формою може нагадувати флакон оригіналу, але має більш низьку якість.

Як визначити, що Ви купуєте тестер

 • Упаковка тестера більш проста, в порівнянні з полнойверсией парфуму. Форма, упаковка оригінального флакона більш якісна і красива.
 • Флакон тестера найчастіше загвинчується простий кришкою, або має розбризкувач з простим пластмасовим ковпачком.
 • У тестера відсутня оригінальний ковпачок.
 • На підставі горлечка або розпилювача тестера завжди є напис DEMONSTRATION TESTER, яка вказує на те, що ця версія є пробником парфумів, а не його повною версією.
 • Флакон тестера ніколи не буває герметично запечатаним.

Тестери духів і повноцінні версії оригінальних парфумів — порівняння

Парфуми — це самий вишуканий і дорогий вид парфумерії. Як правило, парфуми випускаються в невеликих флакончиках по 7 або 15 мл У складі оригінальних парфумів містяться екстракти, парфумерні олії, натуральні компоненти, які надають цьому продукту стійкість аромату і диктують йому високу вартість. Як правило, оригінальні версії духів не мають пульверизатора, і наносяться крапельно пальцем або кришечкою на шкіру, одяг. Тестери духів — це мініатюрні пляшечки, у яких міститься оригінальна композиція даних духів. Тестери духів, в яких знаходяться оригінальні парфуми, випускаються в дуже маленьких, мініатюрних флакончиках — не забувайте, що продукт цей дуже дорогий. Покупця, який зацікавився тестером духів, повинна насторожити низька ціна продукту, в порівнянні з оригінальним флакончиком духів — велика ймовірність придбати підробку у вигляді тестера.
До речі, останнім часом набули поширення тестери оригінальних парфумів в паперових герметичних упаковках — їх можна знайти в глянцевих журналах, або отримати як бонус за покупку в деяких магазинах.

Тестери туалетної води та оригінали

Туалетна вода найбільш часто зустрічається в парфумерних магазинах, і її ціна нижча, ніж у справжніх парфумів. Стійкість аромату туалетної води також нижче, але зустрічаються все ж зразки туалетної води з разюче стійкими ароматами — це залежить, насамперед, від марки продукції. Туалетну воду необхідно витрачати більше, ніж духи, і тому вона випускається у флаконах більшого обсягу — 30, 50, 75, 100 мл. Пробники туалетної води можна зустріти у всіх магазинах, що займаються реалізацією ароматної продукції, їх обсяг трохи менше, ніж обсяг оригінальних флаконів туалетної води. Бувають і тестери туалетної води великих обсягів — як і в оригінальних версій парфуму. В такому випадку, відрізнити тестер можна за відсутності або більш простій упаковці і відсутності фірмового ковпачка.

Відрізняються тестери парфуму від оригіналу? Міфи і реальність

У переважній більшості випадків покупець, купуючи для себе тестер, може бути абсолютно спокійним, так як в тестері полягає оригінальна продукція, але за більш привабливою ціною. Великі серйозні виробники, що займаються випуском парфумів та туалетної води, випускають і тестери паралельно основної продукції — для маркетингових кампаній, реклами та презентації продукту покупцям. Тестери парфумерії дистриб’ютор зобов’язаний закуповувати з основною партією товару. Вони кладуться в контейнер в товаром без оригінальних коробочок, а лише в технічних чохлах, що запобігають їх розбивання при транспортуванні. В магазині ці тестери виставляються на полиці з продукцією.
Існує два стійких міфу, які не є реальним станом справ в парфумерному світі:
Міф 1: Духи і туалетна вода в тестері абсолютно не стійкі, вони мають нижчу якість, ніж повновага версія туалетної води або духів.
Реальність: Духи і туалетна вода, що випускаються виробником даного парфуму, завжди є справжніми версіями продукту, але — в мініатюрному варіанті флакона-пробника. Виробник парфумів та туалетної води завжди зацікавлений у тому, щоб покупець зміг оцінити не тільки парфумерну композицію продукції, але і стійкість, тому завжди випускає тестери, вміст яких за якістю анітрохи не нижче оригінальних повноцінних версій даного продукту.
Міф 2: В тестерах випускаються більш якісні продукти, ніж в оригінальних версіях — це пов’язано з маркетинговим ходом, для залучення інтересу потенційних покупців до купівлі повних версій продукту.
Реальність. Поза всяким сумнівом, жодна поважаюча себе парфумерна компанія не стане ризикувати своїм іміджем з випуском різних за якістю продуктів в тестерах і повновагих упаковках. Виробникам парфумерії просто невигідно влаштовувати паралельне виробництво, для випуску відмінних за якістю тестерів, тому вся продукція розфасовується, як кажуть, «з одного казана». Інша справа, що тестери підробляють вкрай рідко, а от повні варіанти парфумів та туалетної води — дуже часто. Звідси, мабуть, і народився цей міф, коли ароматний продукт, випробуваний покупцем в тестерах, абсолютно не відповідав повною версією духів або туалетної води, куплених в сумнівному магазині або в інтернет-магазині з сумнівною репутацією.
Всі показники тестерів духів або туалетної води — стійкість, парфумерна композиція — точно такі ж, як і в оригінальній версії продукту.

Коли вигідно купувати тестер парфуму? Переваги тестера

Незважаючи на те, що в тестерах знаходиться справжня парфумерна продукція, не варто купувати цей варіант парфуму для подарунка кому б то не було — це вважається ознакою поганого смаку. Для свого користування можна придбати і тестер, більше того — в деяких випадках це буде вигідно і виправдано.
Отже, у яких випадках придбання тестера може виявитися своєчасної і вдалою?

 • Якщо Ви хочете придбати потрібний Вам парфум за менші гроші.
 • Якщо для Вас не має великого значення більш простий дизайн упаковки тестера.
 • Якщо Вам потрібен невеликий обсяг парфуму в маленькому флакончику, який Ви візьмете до себе в невелику сумочку, в поїздку.
 • Якщо Ви хочете ближче познайомиться з симпатичним ароматом, деякий час «поносивши» його на собі, до покупки повної версії парфуму.
 • Якщо Ви дуже часто користуєтеся цим парфумом.

Відгуки покупців оригіналів парфумерії і тестерів

Ганна:
Тестери, як правило, продаються в інтернет-магазинах. Ми з подругою замовляли тестери, отримали продукт, який нічим не відрізняється від того, яким ми користувалися раніше.

Лариса:
У парфумерних магазинах тестери продавці зобов’язані виставити на прилавках. А в інтернет-магазинах, які купують парфуми, тестери виставляти нікуди. Саме тому тестери можна купити у звичайному магазині парфумів, а саме в інтернет-магазині.

Марина:
Вартість парфумів в звичайних магазинах вбирає в себе багато чого — і оренду приміщення, і різні податки, накрутки, торгові надбавки. Ціна тестерів, які представлені в магазинах для загального користування та ознайомлення, також включена у вартість оригінальних парфумів та туалетної води, які ми купуємо. Ціна парфуму в інтернет-магазині нижче, тому що їм не потрібно платити за оренду приміщень і т. д. Тестери, які вони зобов’язані закуповувати з кожною партією товару, також залишаються незатребуваними, і тому інтернет-магазин їх продає.

Ірина:
Парфум в тестері виробнику невигідно робити більш низької якості, адже це відверне потенційних покупців продукції. А ось про більш високу якість тестерів я чула від подруг, які стверджували це на власному досвіді.

Марія:
Я — фанат не тільки парфумів, але і красивих флаконів, тому й купую завжди оригінальні версії. А з ароматами я знайомлюся з тестерам безпосередньо в магазинах парфумерії, в декілька заходів, поки не зрозумію, що цей аромат — мій.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015