Улюблені квіти і ваш характер. Як визначити характер дівчини з улюбленим кольорам?

Яка дівчина не любить квіти! І нехай деякі чоловіки іноді дивуються на тему непрактичності дарування квітів, і що набагато целесообразние дарувати горщик із квіточкою, а не букетик, який стоїть у вазі пару днів. Але, дорогі чоловіки, якщо вже букет зів’яне через пару днів, то це — хороший привід подарувати новий, вже хоча б для того, щоб побачити на її обличчі щасливу посмішку. Тим більше — квіти завжди говорять про увагу чоловіка до жінки.

Читайте: Як зберегти букет квітів надовго?

І, звичайно ж, кожна жінка віддає перевагу певним кольорам або квітки. Ці предпочнтения говорять про деяких особливостях її характеру.

Отже, давайте розберемося, якими рисами характеру вони володіють.

Зміст:

 • Троянди
 • Хризантеми
 • Гвоздики
 • Півонії
 • Братки і фіалки
 • Бузок
 • Ромашки
 • Іриси і гладіолуси
 • Тюльпани
 • Гербери
 • Лілії
 • Орхідеї

Дівчата, які віддають перевагу троянди

Як правило, такі дівчата товариські і вміють знаходити спільну мову з усіма. Вони вміють дарувати свою любов оточуючих, але при цьому амбітні і вміють домагатися своєї мети будь-якими засобами. Такі дівчата дуже міцно стоять на ногах, реалістичні, цінують комфорт і порядок. При цьому — яскраві, жіночні, цінують любов і увагу до себе.

Дівчата, які віддають перевагу хризантеми

Дівчата, як правило, досить замкнуті і схильні до сильним переживанням власних проблем. Полюбити їх досить важко із-за достатньої відірваності від реального світу і їх невміння любити себе самих. З іншого боку, такі дівчата — стримані, практичні, сильні натури.

Дівчата, які віддають перевагу гвоздики

Такі квіти предпочтают люди практичні, прямолінійні. Такі люди завжди мають свою точку зору з будь-яких питань і завжди можуть її гідно відстояти.

Дівчата, які віддають перевагу півонії

Квітка-півонія — досить суперечливий. З одного боку, він символізує марнославство, а з іншого — боязкість і сором’язливість. Дівчата, які люблять півонії, відчувають неутоленную пристрасть, пригнічують свою сексуальність, але з іншого боку — цілком можливо, що такі люди дуже велелюбні. Такі люди можуть цілком бути ненаситні у всьому — як у любові, так і в грошах, слави.

Дівчата, які віддають перевагу фіалки і братки

Любителі цих квітів найчастіше бувають інтровертами, так як вони символізують романтичну смуток. Фіалки віддають перевагу люди, які надають перевагу залишатись в тіні. Фіалки також пов’язані з ностальгічними настроями, подобаються людям, які люблять посумувати про минуле.

Любителі фіалок — натури тонкі, сором’язливі, схильні до сентиментальності і мрійливості. Часто це натури творчі і домашні.

Дівчата, які віддають перевагу бузок

Віддають перевагу бузок дівчата схильні стримувати власні почуття. Це — люди, які в чомусь розчаровані і схильні до пошуків досконалості в дикій природі. Вони також дуже прості у спілкуванні, природні, не люблять химерність і штучність. Такі дівчата будуть прекрасними дружинами і матерями, легко пристосовуються до важких життєвих умов, вони готові до складнощів життя. Бузок — символ стійкості й витривалості їх характеру. Милі, щирі, ніжні — і при цьому всередині у них міцний стержень.

Дівчата, які віддають перевагу ромашки

Любителі ромашок аж ніяк не прості і наївні, як здається. Вони, скоріше, дуже прагматичні, вміють ставити чіткі цілі та реалізовувати їх, при цьому віддають данину істинним людським цінностям. Такі дівчата прагнуть до миру в сім’ї, любові, гармонії, дорожать дружбою і людськими відносинами. Любительки ромашок часто є дуже надійними друзями.

Дівчата, які віддають перевагу іриси і гладіолуси

Ці дівчата, як правило, енергійні, сильні, самостійні і самотні. Іриси завжди з усіма силами спрямовуються на власний бажанням, але на цьому шляху можуть виникнути конфлікти з оточуючими і близькими людьми. Відсутність гнучкості, власне, і сприяє тому, що вони часто самотні.

Дівчата, які віддають перевагу тюльпани

Цій квітці віддають перевагу гнучкі і пластичні натури. Такі жінки не згинаються під натиском життєвих ситуацій, вони легко вирішують всі труднощі. До того ж, дуже легкі і прості в спілкуванні, але при всій їх уявній простоті, це жінки-загадки.

Дівчата, чий улюблений квітка — тюльпан, живуть надіями на зміни на краще, і ця віра дає їм сили рухатися вперед. У такої жінки дуже нелегко домогтися визнання.

Дівчата, які віддають перевагу гербери

Жінки добрі, прості і відкриті світу, і в теж час дуже незахищені. Такі жінки прагнуть до досконалості у всьому, але для того, щоб мати сили, їм потрібна поруч хороша опора. При цьому вони вміють бути незалежними, гордими, прагнуть до самоповаги та самореалізації. Гербери можуть віддавати перевагу з вигляду досить пишні натури, проте в душі вони прагнуть до любові і визнання.

Дівчата, які віддають перевагу лілії

Ці квіти люблять люди з яскраво вираженим почуттям власної гідності. Вони завжди впевнені у собі і власних силах. Їх відмітні риси — гордість, іноді — зарозумілість і зарозумілість. Але, разом з тим, їм притаманне чарівність. Такі люди мало схильні до самокритики, але вони дуже впевнені в собі. Думка оточуючих їх рідко хвилює.

Дівчата, які віддають перевагу орхідеї

Це — квітка складних і оригінальних натур, яким притаманні власні дивацтва та примхи. Вони не вміють отримувати удовольстие простими способами, тому шукають у всьому вишуканості. Вони здатні до всякого роду креативним ідеям і екстравагантності. Однак за душею у них не завжди багатий внутрішній світ. Можливо, вони все ще перебувають у пошуках себе. Типові аматори орхідей люблять підкоряти людей своїм примхам, вони бувають егоїстичні і самозакохані, потребують підвищеної уваги до своєї персони.

А що думаєте Ви про улюблених кольорах і своєму характері?

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015