Улюблений колір губної помади і Ваш характер

У жіночій косметичці помада займає почесне перше місце. Ця представниця декоративної косметики має здатність не тільки надавати красу і дарувати комфорт губок жінки, але, як відомо ще, може дуже багато розповісти про свою господиню.

Зміст статті:

 • Роль кольору. Мода на колір помади
 • Характер жінки і помада
 • Яркиетеплые червоні, рожеві, коралові відтінки
 • Яскраво-червона помада
 • Теплі карамельні, рожеві відтінки
 • Бліді рожеві помади з холодним подтоном
 • Персикові теплі відтінки
 • Бордові, темно-коричневі, темно-лілові відтінки
 • Помада теплого коричневого кольору, цегляні відтінки
 • Дуже яскраві кислотні і неприродні відтінки
 • Пастельні відтінки, прозора помада
 • Олівець, що виділяє контур губ

Роль кольору. Мода на колір помади

На сучасному косметичному ринку представлено безліч брендів-виробників декоративної косметики, в тому числі — губних помад. І це безліч брендів багаторазово множиться на величезну кількість кольорів, відтінків, різних зразків блисків і лаків для губ широкої колірної палітри, від безбарвних до синіх, чорних, жовтих… Жіноча помада здатна зіграти в будь-якому макіяжі вирішальну роль. Абсолютно безбарвна і непомітна, вона виділяє на обличчі очі, змушуючи їх сяяти і приковувати погляди. Яскрава, соковита — переводить всю увагу на чуттєві губи, роблячи жінку дуже сексуальною і красивою.

Колір помади також схильний до віянь моди. Так, наприкінці 80-х ми милувалися губами кислотних відтінків, у 90-х — фіолетових і чорних відтінків, а з 2000 року в моду увійшли рожеві перламутрові блискітки. Кожна жінка має у своєму косметичному арсеналі її вже точно більше, ніж у двох відтінках. Але, навіть якщо у жінки є багато помад різних відтінків, то найбільш улюбленими і використовуються нею все одно залишаються один-два відтінки, не більше. Саме за цим, найулюбленішим відтінкам кожної жінки можна дізнатися маленькі таємниці про її характер, звички і пристрасті у житті.

А що Ваша помада може розповісти про Вас?

Дізнатися характер жінки по її улюбленого кольору помади

 • Яскраві теплі червоні, насичені рожеві, коралові відтінки

  Ці кольори вважаються класичними, вони модні у всі часи. Жінки, які віддають перевагу червоні, яскраві помади, демонструють світові свою впевненість в собі, грунтовність і оптимізм. Представниці прекрасної статі з яскравими губами норовлива, вона має твердий характер і може керувати хоч родиною, хоч державою. В глибині душі любителька яскравих теплих помад — романтик, із задоволенням їздить в подорожі і дуже любить всілякі пригоди. Жінка, що віддає перевагу яскраві червоні і рожеві відтінки, легко підкорює все олімпи, вона прагне взяти від життя все. В процесі підкорення вершин вона може поступитися навіть своїми принципами, для неї дуже важливий результат, визнання оточуючих людей, заслуги і шану. Жінка, що обожнює червоні губи, артистична і музична. Вона безсумнівно користується увагою чоловіків і вважає себе дуже привабливою і сексуальною, демонструючи це оточуючим людям.

 •  

  Яскраво-червона помада

  Цей колір на губах дуже люблять «носити» жінки, охочі відкрито заявляти світу про свою сексуальність, чуттєвість. Якщо жінка фарбує губи червоною помадою вранці, вдень і ввечері, то її образ може межувати з вульгарністю. Нерідко в її образі відчувається штучність, награність: помада червоного кольору обожаема жінкою артистичною, вчинки якої найчастіше є демонстративні, розраховані на публіку. Дуже важливо, щоб макіяж губ не поглиблювався епатажної одягом, надмірно яскравим макіяжем очей і патріотичних вчинків, адже у всьому потрібна «золота середина», навіть в макіяжі. Червоний відтінок на губах буде доречним, якщо він є єдиною яскравою плямою в образі жінки, підкреслюючи її чуттєвість, і при цьому — не виходячи за рамки пристойності.

 •  

  Теплі карамельні, рожеві відтінки

  Це — улюблені кольори жінок, які не дуже-то люблять відкривати світові внутрішній світ, і завжди бувають обережними і послідовними у своїх діях. Жінка, яка карамельно-рожеві відтінки на губах, оптимістична і сильна. Це — прекрасна господиня і вірна дружина, турботлива мати сімейства, якому по плечу виконувати масу обов’язків у сім’ї, а також робити кар’єру. Ця жінка ніколи не буде виставляти свої почуття напоказ і оголювати перед оточуючими людьми душу, вона завжди намагається зберегти свій внутрішній світ в первозданному вигляді, і часто про те, що коїться в її душі, не здогадуються навіть найближчі люди.

 •  

  Бліді рожеві помади з холодним подтоном

  Жінка, яка прагне виділити свої губи холодно-рожевим або навіть білястим тоном косметики, не визнає жодних законів і обмежень. Вона — епатажна особистість, яка здатна на екстраординарні вчинки і навіть на непередбачувані кроки. Ця представниця прекрасної статі має свій власний смак, вона не бажає відповідати новим віянням моди, а особисто диктувати моду свої умови. Жінка з блідо-рожевими холодними відтінками на губах завжди бажає отримати заступництво чоловіка, який буде захищати її, дарувати впевненість і забезпечувати тил. Як правило, така жінка прагне знайти заможного чоловіка і часто вступає в близькі стосунки не по любові, а за розрахунком. Маючи неабиякий розум, безліч талантів, сильний характер і великий потенціал здійснити в життя всі свої грандіозні плани і мрії, вона може перекладати на плечі близьких людей те, що повинна виконувати сама, поки, зрештою, не стає утриманкою, не досягаючи великих висот у житті. Жінка, яка дуже світлу, высветляющую губи помаду холодних відтінків, дуже часто встає на неправедний шлях.

 •  

  Персикові теплі відтінки на губах

  Жінка, яка воліє носити на своїх губах теплі персикові відтінки, дуже спокійна, впевнена в собі. Вона володіє урівноваженим, м’яким характером, що дозволяє їй добре уживатися в будь-якому колективі. Представниця прекрасної статі, що обожнює персикову помаду, знає собі ціну, але вона ніколи не стане йти по головах інших людей ні в кар’єрі, ні в особистому житті. Вона вміє слухати і чути, будучи прекрасною співбесідницею, і терпимий до недоліків інших людей, приймаючи навколишніх такими, які вони є насправді. Вона — не кар’єристка, хоча робота має для неї велике значення. Найчастіше така жінка вибирає професію, яка пов’язана з турботою про інших — лікар, медсестра, вчитель, ветеринар, соціальний працівник. Вона вміє добре і багато працювати, і результат в роботі для жінки, яка вибирає персиковий тон губ, дуже важливий — але не як кар’єрна сходинка в майбутнє, а як особисте досягнення, оцінка власних можливостей і розвитку.

 •  

  Бордові, темно-коричневі, темно-лілові відтінки губ

  Такі кольори косметики на губах воліють жінки з дуже сильною волею і справді сталевими нервами. Це справжні «залізні леді», які здатні швидко зробити кар’єру і залишити далеко позаду конкурентів — як в роботі, так і в особистому житті. Вони дуже люблять і завжди прагнуть залучати до своєї персони увагу. Нерідко до губ темного кольору в їх образі приєднується гардероб, що складається з викликають, епатажних речей. Але не завжди темна помада — ознака сталевого характеру жінки. Нерідко за цими квітами ховається дуже романтична й боязка істота, що має страх здатися світу такою, яка вона є, і жорстоко раниться. Жінки часом надягають на себе цю агресивну і викликає фарбу, щоб під нею заховати всю свою слабкість. Як правило, зустрівши в житті чоловіка, який є набагато сильніше, стає опорою в житті, жінка, що віддавала перевагу темні відтінки губ, перестає одягати цю маску і змінює свої уподобання у всьому, змінюючи і колір помади на більш теплі і світлі відтінки.

 •  

  Помада теплого коричневого кольору, цегляні відтінки

  Такі відтінки на губах вибирають консервативні жінки, яких дуже важко переконати в чому-небудь. Це — чудові господині, привітні матері сімейства, на яких в буквальному сенсі тримається все. Жінка, що обожнює цегляні, коричневі тони косметики на губах, досягає великих успіхів в кар’єрі, причому краще всього їй вдається саме управлінська діяльність.

 •  

  Дуже яскраві кислотні і неприродні відтінки

  Помада синього, зеленого, жовтого, фіолетового, помаранчевого кольору дуже подобається творчим жінкам, які намагаються виразити себе, знайти свій стиль і при цьому не бути схожими на інших людей. Неприродні і яскраво-кислотні відтінки губ заявляють світові про оригінальність і епатажності своєї господині. Вона не терпить зауважень і критики, у всьому вважає себе правою, а спроби закликати її до порядку розцінює як замах на недоторканність її особистого світу. Як правило, до цих відтінків на губах тяжіють юні особи, що намагаються знайти себе в цьому світі. У їх випадку, кричуща помада є не чим іншим, як демонстрацією незалежності, бажання свободи і спроб піти від загальноприйнятих рамок і законів.

 •  

  Пастельні відтінки, прозора помада

  Цей відтінок губ характерний для жінок дуже романтичні, сентиментальні і чутливі, схильних до мрійливості і меланхолії. Все, що вони роблять, продиктоване почуттями і емоціями — саме тому такі жінки роблять досить багато помилок у житті. Жінки, які віддають перевагу прозорі помади, а також пастельні, нейтральні відтінки на губах, цілком задоволені своєю зовнішністю, вони бажають акцентувати увагу оточуючих людей на своїх очах. В житті такій жінці не вистачає наполегливості і впевненості в собі, хоча, за певних обставин, вони здатні проявити і сильну волю.

 •  

  Олівець, помітно виділяє контур губ

  Жінки, які додатково до помаді люблять помітно виділяти губи олівцем, холоднокровні і сильні. Вони люблять і вміють робити кар’єру, і не випустять зі своїх рук жодної можливості зайняти більш високе місце в житті, ніж вони до цього займали. У вчинках жінка, підводить контурним олівцем облямівку губ, керується холодним розумом, вона дуже розважлива. В особистому житті така жінка досить часто терпить фіаско, так як не кожен чоловік зможе ужитися з такою «залізною леді», холодною і не бажає йти на компроміси ні в чому. Така жінка — командир у спідниці, вона народжена для перемог у кар’єрі і командування полком.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015