Вагітність при петтінгу. Чи можлива вагітність при петінгу?

Перша любов, перший поцілунок, перший статевий акт. Думаєте, за таким сценарієм зазвичай розвиваються відносини у молодих пар? А ось і ні. Незважаючи на високий рівень поінформованості про секс, багато хлопців і дівчата не поспішають приступати до повноцінних любовним утіхам. Природно, у більшості випадків розвиток інтимних відносин гальмують дівчата, які вирішили зберегти цноту до певного моменту. А може, хлопець не «той самий», для якого вона зберігала вірність? Юнак же, у свою чергу, переповнений бажанням зблизитися зі своєю партнеркою, яка, в силу своїх переконань, відмовляється від коїтусу, пропонуючи натомість петтінг.

Петтінг — заморське слово з гранично ясним змістом. Займатися петтінгом — значить, доставляти один одному сексуальне задоволення без дотику статевими органами. Можна пестити і цілувати ерогенні зони партнера, погладжувати його інтимні зони, імітувати статевий акт через одяг. Незважаючи на всю абсурдність питання, недосвідчені хлопці і дівчата часто цікавляться, чи можлива вагітність при петінгу?

Насолоджуватися один одним без ризику небажаної вагітності. Це як?

Історія петтінга стара як світ. Такий спосіб сексуального задоволення практикується ще з тих часів, коли втрата цноти до весілля вважалася ганьбою, назавжди накладывающим друк старої діви на особисте життя жінки. Зберегти цноту за будь-яку ціну — ось основна причина того, чому петінг прижився і набув популярності. Наскільки можлива вагітність при петінг — в ті часи мало кого цікавило, так як рівень сексуальної освіти був нульовим.

У сучасному світі все інакше. Практикуючі петінг підлітки переслідують певну мету — «щоб було добре і нічого за це не було». В основному, про можливість вагітності при петінгу замислюються молоді пари у віці 16-20 років, які тільки починають грати героїв-коханців. Однак і серед зрілих в сексуальному плані людей любовні втіхи у форматі light далеко не на останньому місці. Чуттєві поцілунки в губи, пестощі внутрішньої поверхні стегна партнерки, ніжне покусування мочки вуха — приємні дрібниці, які не тільки порушують сексуальне бажання, але і урізноманітнюють сексуальні відносини, приїлися за довгі роки сімейного життя.

Петтінг проявляється по-різному, починаючи з легких поцілунків в шию і закінчуючи стимуляцією статевих органів партнера, аж до досягнення оргазму. Як ви розумієте, ймовірність завагітніти при петінгу залежить від того, наскільки далеко може зайти ця форма сексуальної активності.

Чи можна завагітніти при петінгу? Питання-відповідь.

Страшилки про те, як один хлопчик поцілував дівчинку, і та завагітніла — передаються з вуст у вуста не одне покоління. Швидше за все, хтось щось в таких оповіданнях не договорює, оскільки, всім відомо, що через слину «страшна хвороба» — вагітність, не передається. У більшості випадків, залишилися наодинці підлітки, які відчувають взаємну симпатію, не просто цілуються, а займаються повноцінним петтінгом. Природно, відчуваючи провину після скоєного, дівчат часто мучать сумніви, чи можлива вагітність при петінгу чи ні. Одна справа, якщо партнери доставляли один одному задоволення в одягненому вигляді, тобто, ймовірність зіткнення статевими органами була повністю виключена. А ось якщо закохана парочка під час петтінга повністю оголилася — це вже зовсім інша розмова. Куди потрапило насіння партнера після еякуляції? Було вагінальне проникнення? Скільки живуть сперматозоїди в навколишньому середовищі? Недосвідчені в сексуальному плані підлітки часто страшенно налякані думками про небажаної вагітності, тому навіть найменший шанс її настання викликає паніку і розгубленість.

Чи можлива вагітність при петінгу в нижній білизні?

Ситуація, коли обидва партнера під час взаємного сексуального задоволення були одягнені, робить настання вагітності неможливим. Сперматозоїди хоч і живучі, але все ж, перестрибувати з нижньої білизни партнера на трусики дівчини вони ще не навчилися. І взагалі, які шанси сперматозоїдів самостійно дістатися до піхви, пройти через густу цервикальную слиз, дістатися до матки, та ще й не помилитися у виборі маткової труби, вгадавши в якій з них знаходиться яйцеклітина?

Чи можлива вагітність при петінгу, якщо сперма потрапила на постіль?

Петтінг для молодих людей нерідко закінчується оргазмом, який, природно, супроводжується сім’явипорскуванням. Буває так, що сперма потрапляє на ліжко, що викликає побоювання у дівчини щодо того, ймовірна вагітність при петінгу при контакті білизни з статевими органами. Враховуючи той факт, що сперматозоїди в навколишньому середовищі зберігають життєздатність до доби, теоретично настання вагітності можливо. Однак в практиці випадки зачаття таким оригінальним способом — за допомогою постільної білизни, ще не зустрічалися.

Чи можлива вагітність при петінгу, якщо сім’явивергання не сталося?

Зіткнення статевих органів при відсутності проникнення статевого члена в піхву виключають варіант настання вагітності. Звичайно, це стосується тільки тих випадків, коли сім’явиверження не відбулося. Багато дівчата переживають з приводу наявності сперматозоїдів в мастилі партнера. На щастя або на жаль, для того, щоб зачаття відбулося, необхідно не менше 10 млн. сперматозоїдів, а в мастилі їх в сотні разів менше.

Чи можна завагітніти при петінгу, якщо партнер руками пестив статеві органи?

Ймовірність вагітності при петінгу прямо пропорційна дотримання особистої гігієни партнера. Ситуація, коли молода людина після еякуляції погано помив статевий член і руки, після чого приступив до пестощів коханої — цілком поширена. Залишки сперми на руках можуть потрапити в піхву, а значить, при цьому існує незначна можливість завагітніти при петтінгу.

Під час занять петтінгом варто враховувати час настання овуляції, яка зазвичай приходиться на середину менструального циклу. Крім того, наявність хронічних запальних захворювань органів малого тазу, наявність урогенітальних інфекцій істотно знижують настання зачаття при петтінгу.

Ймовірність завагітніти при петінгу приблизно така ж, як і при шопінгу, серфінг, мітингу, боулінгу та роумінгу, тобто, практично нульова. Однак це стосується тільки тих ситуацій, коли мова йде саме про взаємні пестощах без проникнення у піхву, але ніяк не про перерваному статевому акті та інших псевдоформах петтінга.

Ссылка на основную публикацию