Варто зізнатися у зраді — наслідки правда

Зрада — одна з найнеприємніших моментів у відносинах кожної пари, які не зустрічається рідко. Ставлення до зради у кожного своє. Одні вважають, що зрада — це якийсь порив душі і в ній немає нічого страшного, а інші поспішають відразу ж розлучитися зі своїм коханим, як тільки дізнаються всю правду про розгульне життя.

Зміст статті:

 • Основні причини зрад
 • Варто зізнаватися у зраді?
 • Основні причини зізнань у зрадах

Чи Так важливо, чому сталася зрада?

Змінюють люди з різних причин:

 • Помста.
 • Хочеться гострих відчуттів.
 • Бажання самоствердитися.
 • Деякі піддаються хвилинної слабкості.
 • По п’яні і т. д.

Варто зізнаватися в зраді — як складеться життя?

Що ж робити, якщо Ви змінили свого партнера? Зізнаватися в скоєному?
Кому-то стає легше, якщо він визнається вчиненим зраді, а хтось живе зі своєю брехнею все життя, зовсім не думаючи про вчинках. Якщо Ви все-таки вирішили розповісти своєму коханому про зраду, подумайте — а чи варто це робити? Заради чого Ви хочете поділитися зі своїм партнером цією неприємною новиною? Не варто думати, що Вас можуть пробачити — на такий сміливий крок готові піти не всі. Зрада — це зрада, яке дуже важко пробачити.

Навіщо визнаватися в зрадах? Таємне стає явним?

Причини, які штовхають людину на визнання в зраді:

 • Впевненість у тому, що все таємне рано чи пізно стане явним. Деякі люди вважають, що приховавши зраду від свого партнера, рано чи пізно це все одно розкриється і буде ще гірше. Саме тому, люди прагнуть розповісти про свою зраду.
 • Деякі люди вважають, що зізнавшись у зраді, це буде виглядати, як благородний вчинок, і все вирішиться сама собою. Виходить, що зізнавшись у зраді, чоловік скоїв високоморальний вчинок. Така людина виглядає мало не героєм у своїх очах і думає, що йому все пробачать. Але, не завжди такий метод спрацьовує. Як правило, така поведінка є маніпуляцією, яка не говорить про щирому каятті. Людина намагається маніпулювати, викликавши жалість.
 • Неусвідомлене бажання помститися своїй коханій людині. Буває так, що змінюють не тому що не люблять, а з-за труднощів у стосунках. Таким чином, людина хоче, щоб на нього звернули увагу. Зрада — це привід для нових і чистих відносин. Людина хоче позбутися від неуважність і байдужість свого партнера, так як після зради повинен послідувати скандал. Скандал — це якийсь ключ до свого партнера, де можна буде висловити свої претензії та недоліки партнерів. Такі люди говорять про зраду, щоб зробити боляче своєму партнерові. І тут не важливо, в якій формі буде визнання.
 • Бажання викликати ревнощі або повернути інтерес партнера. Таким чином, людина намагається показати, що він не пропаде, якщо Ви розлучитеся. У цьому випадку, зрада — це ключ до своєї мети. Адже деякі пари, у міру розвитку своїх відносин, стають нудними і одноманітними. Зрадою людина хоче повернути колишню пристрасть. Зрада — це крик душі і бажання вплинути на розвиток відносин. Це можливість переконатися, що партнерові не все одно. Поради, як викликати ревнощі.
 • Нестерпний тягар за зраду. Деякі люди просто не можуть не зізнатися у скоєному. Щоб полегшити почуття провини, людина зізнається в зраді. У цьому випадку, справді щире каяття, адже людина дійсно страждає через свою скороминущої слабкості, якої він піддався. Така зрада, швидше за все більше не повториться в майбутньому і буде прощено. Після, відносини можуть розвиватися ще краще.

Якщо Ви змінили своєму партнеру і не знаєте що робити… Зізнатися чи ні? Покопатися в собі. Може Ви зробили це несвідомо, а може Ви дійсно хотіли насолити своїй коханій людині. У будь-якому випадку, признаватися чи ні — це тільки Ваше рішення. Ніхто не зможе надавити на Ваше рішення. Тільки перед тим, як прийняти рішення, зважте всі «за» і «проти» обох розвитків подій. Якщо Ви думаєте, що зрада буде прощено, краще зізнатися. Вам стане легше. Ну а якщо Ви не хочете розлучатися з партнером, але зізнавшись у зраді, доведеться це зробити — краще не робити рішучих і необдуманих кроків по визнанню.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015