Велосипед для дитини 7 років.

Останні весняні дні, на вулиці свіжо і сонячно, а попереду довгоочікуване літо і, звичайно, шкільні канікули… Літо — це час, коли дитина, відпочиваючи, граючи і спілкуючись з друзями, наповнюється енергією, вбирає позитивні емоції і набирається нових сил. Згадайте своє дитинство, безтурботне, веселе і радісне, і постарайтеся дати своєму малюкові можливість насолодитися цим щасливим часом. Щоб літо було незабутнім і насиченим — купіть дитині велосипед. Адже катання на велосипеді — захоплююче і корисне заняття. А правильно підібрана його модель — відмінний засіб впливу на формування у дитини позитивних емоцій, активної життєвої позиції та соціальної адаптації. Крім того, процес катання на велосипеді чудово відбивається на здоров’ї, вырабатываету дитини терпіння, витримку і силу, тренує організм в цілому і формує спортивну статуру. Купуючи велосипед для дитини, ви не тільки здійснюєте його заповітну мрію, але і дбаєте про те, щоб його літній відпочинок був повноцінним: активним, позитивним і корисним. Тому сьогодні ми розповімо про те, як купити хороший, безпечний і якісний велосипед для дитини 7 років.

Молодший шкільний вік — це вік, коли діти вже розуміють специфіку катання на велосипеді і тому велосипед для дитини 7 років — це справжній 2-х колісний транспорт, зменшена копія дорослої моделі, повноцінна конструкція з повним набором всіляких функцій і різних аксесуарів. Велосипед для дитини 7 років — це вже не чергова красива і популярна іграшка, а серйозна техніка, вибираючи яку необхідно орієнтуватися на якість, надійність, зручність і, найголовніше, безпека.

Велосипед для дитини 7 років. Як вибрати.

1. Підліткові велосипеди — найпоширеніша і різноманітна категорія 2-х колісного транспорту. Тут ви знайдете величезний діапазон моделей різних не тільки за зовнішнім виглядом і ціною, але і по конфігурації, способу перемикання швидкостей і діаметру коліс. Увесь цей асортимент обґрунтований тим, що діти одного віку ніколи не володіють однаковими параметрами, фізичними даними і що найголовніше, досвідом пересування на велосипеді. Хто-то до 7 років вперше сідає на нього, і в цьому випадку краще купити велосипед з додатковими бічними колесами, а хтось катається на ньому вже кілька років і просто змінює старого друга на вдосконалену модель. Все це необхідно враховувати саме в той момент, коли ви купуєте велосипед. Щоб подбати про майбутнє, можна звернути свою увагу на налаштування і регулювання, але ні в якому разі не потрібно купувати велосипед з запасом, на виріст.

2. Що стосується відповідності фізичних параметрах дитини, майте на увазі, що велосипед з 20-дюймовим діаметром коліс буде прекрасним придбанням того, чий зріст ще не перевищив 130 див. Того ж, хто виріс вище цієї позначки — можна доглянути велосипед з 24-дюймовими колесами. Ну а тому, хто вже вище 135 див. — легко можна довірити велосипед з 26-дюймовими колесами.

3. Для того щоб вибрати модель велосипеда по висоті — поставте його на рівну поверхню і попросіть дитину розмістити великий між ніг. Необхідно щоб між промежиною дитини і рамою завжди залишався вільний простір, що дорівнює приблизно 5, а краще 10 див. — це необхідно для того, щоб малюк при остановкемог утримати свого «коня» за кермо, а також при необхідності швидко зістрибнути з нього. Тип рами потрібно вибирати за тим же принципом — головне зручність пересування та можливість стрибка.

4. Що стосується регулювання сидіння — майте на увазі, під час пересування, дитина повинна без проблем дотягуватися однією прямою ногою до тієї педалі, яка знаходиться нижче, і в той же час дитина не повинна з’їжджати при цьому з сідла.

5. Не забудьте подивитися регулювання керма. Необхідно щоб була можливість відрегулювати кермо по висоті так, щоб дитина сиділа зручно, прямо і не згинався, а по нахилу щоб не тягнувся і не стукав колінами. Крім того, кермо повинен мати обмежувач — він не дозволить обертатися керма навколо своєї осі, що часто відбувається при різкому повороті.

6. Вибираючи велосипед для дитини 7 років, віддайте перевагу моделям, що мають ножний гальмо, який спрацьовує при різких обертальних рухах педалей назад. Ручне гальмо для дитини 7 літньо рекомендується, так як в аварійній ситуації, в силу меншовартості фізичних і психічних даних, він розгубиться і забуде натиснути на гальмо або зробить це занадто слабо. З цієї ж причини не слід купувати моделі велосипедів і з передачами, які досить сильно ускладнюють процес управління транспортом.

7. Зверніть увагу на ланцюг і зірочку. Для безпеки дитини на цих деталях велосипеда повинна бути спеціальна захист, яка не допустить потрапляння довгою штанини, спідниці, шкарпетки або інший одягу в ланцюг.

8. Ще одне серйозне зауваження — велосипед для дитини 7 років неодмінно повинен бути легким і зручним при транспортуванні. Майте на увазі, що велосипеди російського виробництва виготовляються зі сталі — вони, може, і практичніше, але важче закордонних аналогів, які виконані з алюмінію, в півтора — два рази.

9. Купуючи велосипед для дитини 7 років, придбайте кілька якісних і безпечних моделей і запропонуйте дитині самій зробити вибір, щоб покупка радувала в першу чергу його, а не вас.

10. І ще одне зауваження — купуйте велосипеди тільки відомих марок, таких як: Kona, GaryFisher, Merida, Trek, Giant, GT. Щоб перевірити наскільки відома і серйозна марка того чи іншого велосипеда, наберіть її назву в будь-якому пошуковику і подивіться, чи є сайти зарубіжних компаній. Що стосується російських виробників, віддавайте перевагу велосипедам, деталі до яких були виконані в Тайвані або Китаї. Справа в тому, що безпека і довговічність велосипеда залежить не від фірми — виробника, що випускає легкий транспорт, а від постачальника запчастин, з яких він зроблений. Тому пам’ятайте, що купуючи відому модель велосипеда, ви не переплачуєте за його зовнішній вигляд, а за якісні деталі і матеріали, з яких він зібраний. З цієї ж причини краще купувати велосипед для дитини не на ринках, а в спеціалізованих магазинах, де є можливість подивитися сертифікати і отримати гарантійне обслуговування. Тут же можна придбати для дитини шолом та інші, які вас цікавлять аксесуари: фари, відбивачі, дзвінок, крила і т. п.

Велосипед — завжди відмінне придбання, до якого потрібно підійти серйозно і відповідально. Не варто економити на якості і безпеки. Краще трохи переплатити і купити надійний транспорт, який буде радувати вас не один рік і який зробить літо вашої дитини самим щасливим і незабутнім часом.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015