Вибір пози для жіночого оргазму

Поз для оргазму для жінок існує багато. Але чомусь багато сучасні жінки все рідше стали відчувати оргазм. Чому? Давайте розберемося в цьому детальніше.

Найчастіше причиною того, чому довго не настає оргазм у жінки, або чому він взагалі не настає, є фізіологія жіночого оргазму.Просто для досягнення оргазму жінці потрібно набагато більше часу, ніж чоловікові. Він у неї виникає довше і наростає поступово, ніж у її партнера.

І часто для того, щоб прийшов оргазм, жінці достатньо поміняти позу для оргазму.

 

Багато хто не знає, але існують пози, які дозволяють отримувати максимальне задоволення від сексу — пози для жіночого оргазму. Завдяки цим позам здійснюється стимуляція найбільш чутливих жіночих зон: клітора, точки G і задньої стінки піхви.

 

І зовсім не треба боятися експериментувати або шукати саму ідеальну позу, тому що в різних представниць жіночої статі і ерогенні зони — різні. Для початку потрібно трохи підготуватися: організувати романтичний вечір, наприклад, у східному стилі, з шовковим халатом, ароматичними свічками, масажем з афродизіаками: це зведе партнерів з розуму і підготує обох до любовних ігор. А далі можна вже поекспериментувати і з позами.

 

1) Поза 1: на спині з піднятими ногами

Ця поза схожа на класичну позу.

Жінка лежить на спині, випрямлені в колінах ноги піднімає вгору. Чоловік зверху. Жінка кладе свої ноги чоловікові на плечі. А чоловік, нахиляючись, своїм тілом і плечима трохи притискає ноги жінки.

Переваги цієї пози: за рахунок натягу м’язів і скорочення розмірів піхви чоловік зможете більш глибоко проникати в піхву жінки. Ця поза подобається особливо тим жінкам, у яких піхву глибоке (особливо у народжували жінок), а член партнера маленький.

 

2) Поза 2: подати таз жінки вперед-вгору

Жінка лежить на спині ближче до краю ліжка, згинає ноги в колінах, підвівшись на стопах, піднімає таз вище, ніж все інше тіло. Чоловік стоїть на ногах і входить в жінку спереду. Якщо жінці чи чоловікові важко, то цю позу можна доповнити тим, що під таз жінки можна підкласти валик, подушку або лягти тазом на підлокітник дивана.

Переваги цієї пози: Фізіологічні: мимоволі розслабляються м’язи тазу, стимулюючи приплив крові до ерогенних зон жінки. Психологічні — піднята вперед-вгору таз жінки психологічно відкриває її всю чоловікові, кажучи «я віддаю тобі всю себе, забирай мене». Ця психологічна підсвідома установка настільки розслабляє жінку, що вона не може чинити опір нічому, дійсно віддаючись наближення хвилі оргазму.

 

3) Поза 3: жінка зверху

Чоловік лежить на спині. Жінка сідає на нього, вводячи його член в піхві. І починає рухатися вперед-назад.

Переваги пози: якщо ваш чоловік втомився, якщо ви хочете домінувати в сексі, і отримати від цього максимум задоволення — ця поза для вас. Її також можна доповнити наступним чином: чоловік трохи згинає коліна і ви откидываетесь тому, спираючись на його коліна.У випадку, коли жінка втомлюється сама рухатися, вона може трохи підняти таз, нахилитися вперед-вниз, спертися руками об ліжко, а чоловік в цей час буде здійснювати фрикційні руху. Таким чином, ви трохи відпочинете фізично, але збудження буде продовжувати зростати.

 

4) Поза 4: лежачи на спині з підігнутими під себе ногами

Жінка встає на ліжка на коліна, потім лягає на спину таким чином, щоб коліна були зігнуті і ноги були підібгані під себе. Чоловік зверху, входить в жінку. Увага — це досить складно зробити з першого разу, якщо жінки давно не займалася фізкультурою або розтяжкою. Але з другої-третьої тижні тренувань це вправа цілком буде доступно будь-якій жінці. Ця поза корисна тим жінкам, які не можуть ніяк відчути оргазм.

Переваги пози: фізіологічні — краще стимулюється клітор, психологічні — таке нестандартне положення дозволить не тільки урізноманітнити секс, але і привнести в нього родзинку. Зазвичай жінка в такому стані відчуває себе беззахисною. Вона як би не відчуває ніг, вони знаходяться під нею, не працюють, не функціонують, вона ними не може скористатися. І таке відчуття безпорадності також надає всю її чоловікові, його бажань.

 

5) Поза 5: в кріслі або на дивані

Чоловік сидить у кріслі (або на краю дивана). Жінка сідає на його член, спиною до чоловіка і сама здійснює фрикційні руху. При цьому вона спирається на коліна чоловіка.

Переваги пози: як психологічні, так і фізіологічні — в такій позі найкраще стимулюється точка G. Щоб порушити колишню пристрасть, щоб урізноманітнити секс, щоб оновити відчуття, аби відчути себе господинею положення, коли дуже сильно хочеться сексу. Можете бути впевненими, що чоловікові ця поза дуже сподобається. Вірніше, навіть не сама поза, а ваша пристрасть, яку ви отримаєте від заняття сексом в цій позі.

 

6) Поза 6: стоячи

Жінка стоїть, трохи спершись руками або плечем об стінку або інший предмет інтер’єру. Жінка злегка відводить таз назад, піднімаючи сідниці і розводячи трохи ноги, згинає ногу в коленеМужчина бере одну ногу жінки за гомілку, трохи відводить її в сторону і входить в жінку.

Переваги пози: як психологічні — урізноманітнити секс, внести новизну у відносини, так і фізіологічні — роздратування членом точки G. Відчуйте себе в незвичайних умовах, коли вас можуть застигнути зненацька, коли вас можуть побачити, і вам треба якомога швидше задовольнити свою пристрасть. Дайте чоловікові повністю так, як ніби він зловив вас в коридорі і, приклавши чоловічу силу, опанував вами, а вам нічого не залишається, як віддатися цій грубій силі і, затамувавши подих, нікому про це не розповідати.

 

Ну і в кінці не треба забувати, що ми також повинні доставити задоволення нашим чоловікові. І навіть якщо у жінки дні місячних, навіть у ці дні ми може хоча б зробити незабутній мінет своєму чоловікові.

До речі, деякі дослідники жіночого здоров’я вважають, що при прояви передменструального синдрому треба займатися сексом.

Так що всім гарного настрою і взаємної любові.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015