Відносини — Жіночий сайт http://owoman.com.ua Wed, 29 Jun 2016 13:31:32 +0000 ru-RU hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.7 Рейтинг кращих способів і місць знайомств. Де зустріти хорошого чоловіка http://owoman.com.ua/rejting-krashhih-sposobiv-i-mists-znajomstv-de-zustriti-horoshogo-cholovika.html http://owoman.com.ua/rejting-krashhih-sposobiv-i-mists-znajomstv-de-zustriti-horoshogo-cholovika.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:39:14 +0000 http://owoman.com.ua/rejting-krashhih-sposobiv-i-mists-znajomstv-de-zustriti-horoshogo-cholovika.html Read more »]]> Багато представниць слабкої статі мучаться питанням — де познайомитися з хорошим чоловіком. Звичайно ж, мова йде про ту зустріч, за якою слідують серйозні відносини і марш Мендельсона. Юні панянки про це думають рідко: краса і молодість роблять свою справу — шанувальники завжди поруч з ними. А ось як бути самотнім дівчатам старшого віку? Де ж його шукати — цього холостого, привабливого, гідного чоловіка?

Зміст статті:

 • Рейтинг кращих способів і місць знайомств
 • Пошук партнера на сайтах інтернет-знайомств
 • Сучасні знайомства в інтернеті
 • Тренінги, курси — найкраще місце для знайомств
 • Серйозні клуби для серйозних знайомств
 • Послуги шлюбних агентств, служби знайомств
 • Знайомства за чашкою кави
 • У супермаркет — за знайомством
 • Спортивні клуби, фитнес-клуби для здоров’я та знайомств
 • Зарубіжні знайомства — шанс на щастя
 • Аукціони, виставки для душевних знайомств
 • Знайомства в спорт-барах, на футболі, боксі
 • Риболовля — прекрасне хобі для знайомства
 • Службові романи
 • Вечері в ресторані для кращих знайомств
 • Знайомства в автомагазинах, магазинах для мисливців
 • Курорти для романтичних знайомств

Рейтинг кращих способів і місць знайомств

Сучасній жінці все складніше і складніше стає влаштувати своє особисте життя. Кар’єрна драбина відбирає ті роки, за які всі подружки встигають повыскакивать заміж і завести дітей. І навколо ділової жінки не залишається майже нікого, в кого вона могла б побачити серйозного і, головне, холостого супутника життя. Часто претенденти на руку і серце є, але жінка не впевнена, що варто виходити заміж без пристрасті. Де найбільше шансів зустріти свою половину?

Пошук партнера на сайтах інтернет-знайомств

Інтернет-знайомства не обмежують Вас ні віком, ні місцем роботи, ні географічними прив’язками. Недоліків — море (неадекватні особистості, образи, любителі поматросить тощо). Тому слід вибирати тільки солідні сайти знайомств, мають позитивну репутацію, і, ясна річ, підносити себе в потрібному світлі. Звичайно, фривольне поведінка, кокетство в коментарях і відверті фото навряд чи привернуть серйозного кавалера. Також, не варто надмірно відвертими в особистому листуванні.

Сучасні знайомства в інтернеті

Інтернет. Форуми за інтересами, тематичні сайти (наприклад, літературні або автомобільні), соціальні мережі, блоги тощо Величезне число неодружених серйозних чоловіків сьогодні «зависає» в глобальній мережі. Розумних, успішних, цікавих і вільних. Відносини, перенесені з віртуалу в реал, вже давно перестали бути чимось фантастичним. Це цілком нормальне явище і набагато більш дієвий спосіб знайти того самого чоловіка, ніж в реальному житті. Знайдіть свою нішу, і вперед! Вдала фотографія, максимум креативу, гумору і спілкування, мінімум жіночої дурості — і Він сам вас помітить.

Тренінги, курси — найкраще місце для знайомств за інтересами

Навіть абсолютно незнайомих людей можуть зблизити в гранично короткі терміни загальні інтереси. У таких місцях ви розширюєте свій кругозір, знайомитеся з великою кількістю нових людей, підвищуєте власну самооцінку і отримуєте можливість зустріти того, хто піде з вами далі рука об руку. Це можуть бути курси програмування і фотошопу, іноземної мови, режисерів тощо На такі курси і тренінги йдуть, як правило, вже сформувалися, амбітні люди, які знають, чого хочуть від життя. Зрозуміло, що, чим дорожче семінар (курси, тренінг), тим більше серйозних людей там можна зустріти. Головне — вас повинні бачити і чути. Будьте активні, своєчасні й розумні.

Серйозні клуби для серйозних знайомств

Спеціалізовані, молодіжні та інші клуби. Респектабельного чоловіка може зацікавити цікава шоу-програма або приїзд якоїсь відомої особи — співака, ді-джея. Зрозуміло, що важливо грамотно вибрати клуб (представник золотої молоді, що зовсім не підійде на роль майбутнього чоловіка) та правильно одягнутися — навряд чи респектабельний чоловік зацікавиться мишею з погаслим поглядом. Хоча і занадто збуджений погляд успіху не принесе — чоловік повинен відчувати себе мисливцем, а не дичиною.

Послуги шлюбних агентств, служби знайомств

Зазвичай вони поділяються на реальні, телефонні і віртуальні. Знайомства через цю «систему» істотно полегшують пошуки. Зрозуміло, що за послугу доведеться заплатити, але, згідно зі статистикою, чимала частина жінок знаходять своїх половинок через сучасних «свах». Перевага такого варіанта (не для всіх, звичайно, але для багатьох) — можливість знайти половинку за кордоном.

Знайомства за чашкою кави

Бізнес-ланчі в дорогих ресторанах, лобі-бари при готелях. У таких місцях цілком реально зустріти успішного цікавого чоловіка. І звичка «випити кави» в готельному барі може послужити непогану службу.

У супермаркет — за знайомством

Один з найбільш ефективних способів познайомитися з чоловіком. Головне, правильно вибрати час (краще всього вечір п’ятниці або вихідні дні), правильно вибрати місце (найбільший супермаркет міста), і не поспішати. Необхідно дозволити чоловікові допомогти Вам у виборі товару або «розшифровці» незрозумілою етикетки.

Спортивні клуби, фитнес-клуби для здоров’я і щасливих знайомств

Ясна річ, успішні чоловіки цілодобово там не сидять — вони зайняті роботою. Найбільше шансів зустрітися з ними — після восьмої вечора і близько восьмої ранку. Звичайно, всі спроби познайомитися з чоловіком, який займається силовими вправами, безглузді. Найбільш вигідно робити це в кімнаті відпочинку або в роздягальні.

Зарубіжні знайомства — шанс на щастя

Відмінний варіант поєднати приємне з корисним. Відсвяткувати яку-небудь дату або, наприклад, різдво, за кордоном, а заодно отримати шанс на нове доленосне знайомство. Зокрема, в тій же Німеччині можна відвідати спеціальне кафе, в якому зазвичай організовують побачення наосліп для одинаків.

Аукціони, виставки для душевних знайомств

Тематичні, автомобільні, книжкові та ін. Правда, аукціон пов’язаний з ризиком випадкового придбання речі, яка вам не потрібна, за захмарною ціною. Виставки — більш економний та інтелектуальний варіант, на виставках можна зустріти інтелігентного, захопленого своєю справою чоловіка, цікавиться мистецтвом або, наприклад, сучасними автомобілями.

Знайомства в спорт-барах, на футболі, боксі

Варіантів для знайомства — вагон і маленький візок. У таких місцях дуже багато гідних чоловіків. Але цей спосіб підійде тільки, якщо ви абсолютно щиро фанатеете від ревіння трибун і закривавлених розбитих осіб на рингу. Якщо Ви не любите — краще пошукати інший спосіб знайомства з чоловіком Вашої мрії.

Риболовля — прекрасне хобі для знайомства

Як і в попередньому пункті, успіх знайомства на риболовлі можливий тільки при вашій неземної пристрасті до мормышкам і спінінгів. Є таке хобі? Ще й досягли успіху в ньому? Значить, ви цілком можете зловити не тільки щучку або великого ляща, але і чоловіка, з яким ви зможете дане хобі ділити все життя.

Службові романи

А чому б і ні? Дивіться по сторонам, шукаєте свою долю в мережі, а це він, той самий, сидить у кріслі навпроти вас і чекає, поки ви, нарешті, зверніть на нього увагу. А що подумають колеги? Яка різниця! Якщо ви обидва не обтяжені сімейними зобов’язаннями, то хто може заборонити вам стати щасливими?

Вечері в ресторані для кращих знайомств

Так-так, навіть там можна зустріти цікавого приємного чоловіка, а не тільки любителя безглуздого флірту. Не всіх чоловіків чекають вдома дружини з вечерями смачними, і багато холостяки коротають вечора у ресторані в поодинці. Можливо, навіть в надії зустріти милу самотню дівчину.

Знайомства в автомагазинах, магазинах для мисливців та рибалок

Завести розмову з чоловіком в такому місці — легше легкого. Який же чоловік відмовиться пояснити прекрасній дамі, яка підгодовування потрібна для ляща, і які блешні — на щуку? Ніякої! Вам залишається тільки слухати, розкривши рот, і дивуватися його компетентності. Навіть, якщо ви знаєте про це більше за нього.

Курорти для романтичних знайомств

Місце, де від нових знайомств доводиться відбиватися. Але їдуть на курорти самотні чоловіки за своїми половинками? Аж ніяк. Швидше виняток, ніж правило. Холостяк на курорті — це людина, яка хоче відпочити на всю котушку. І не більше того.
Знайомство з чоловіком — завдання досить проста. Познайомитися можна де завгодно, якщо трошки наступити на свою сором’язливість і лякливість. Інше питання — наскільки довгим буде цей знайомство. За статистикою, курортне знайомство — найбільш приречене (з інших варіантів) на крах у відносинах. З іншого боку, ніколи не вгадаєш, де знайдеш своє щастя в якій лавці, у якого світлофора і в якому автобусі. Справа випадку. Самий, мабуть, найважливіший момент у цьому процесі пошуку — не заводити знайомства з одруженими чоловіками. Тому що нічого доброго з цих відносин, апріорі, вийти не може. А ми шукаємо від відносин щастя і тільки щастя.

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/rejting-krashhih-sposobiv-i-mists-znajomstv-de-zustriti-horoshogo-cholovika.html/feed 0
Найпоширеніші жіночі комплекси http://owoman.com.ua/najposhirenishi-zhinochi-kompleksi.html http://owoman.com.ua/najposhirenishi-zhinochi-kompleksi.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:39:07 +0000 http://owoman.com.ua/najposhirenishi-zhinochi-kompleksi.html Read more »]]> Тема жіночих комплексів актуальна у всі часи. Практично неможливо знайти жінку, впевнену у своїй бездоганності на сто відсотків. У кожної знайдеться недолік, який її переслідує і не дає спокійно спати по ночах, з’являтися на пляжі або оголювати щиколотки в громадському місці. Причому, порівняно з чоловіками, жінки не бажають миритися зі своїми комплексами, навіть якщо вони надумані і навіть, якщо стоять на шляху до щастя. Які ж комплекси вважаються найпоширенішими?

Зміст статті:

 • Жіночі комплекси
 • Потрібно позбавлятися від комплексів?

Найвідоміші жіночі комплекси

 • Комплекс неповноцінності
  Сюди можна віднести занадто великі груди і, навпаки, дуже маленьку, відсутність талії і ніг, які починаються відразу від шиї, а заодно кривизну цих ніг, великі вуха, неправильні носи, «розплющені» ступні та ін. Ледь з’являючись біля дзеркала з ранку, жінка вже шукає ці недоліки, переживаючи, стрибаючи на вагах, припирая чоловіка до стінки традиційними питаннями — «Я не занадто товста?», «Тобі не здається, що у мене ніс картоплею?», «У мене правда-правда красиві ноги?». Низька самооцінка стає приводом для депресій, для відмови від задоволень, для дорогих безглуздих операцій і для появи нових комплексів. Як правило, вина за ці комплекси лежить на самій жінці. Саме вона вигадує для себе труднощі, щоб потім їх героїчно долати. Хоча нерідко трапляється, що винуватцями комплексів стають надмірно «чесні» або просто безцеремонні партнери.
 • «Я товста!»
  Цю фразу, крізь схлипи і хрускіт тістечка, яким заїдають горі, можна почути від жінки будь-якого віку. Сьогодні п’ятнадцятирічні дівчата, з жахом виявивши пару зайвих сантиметрів на стегнах, кидаються до монітора в пошуку кращої дієти для швидкого схуднення. Що вже говорити про більш дорослих баришнях, для яких обкладинки модних журналів — найпотужніший джерело стресу. Депресії, викликані надмірною вагою, у свою чергу, знімаються традиційним методом — солодощами та іншими смаколиками. У підсумку — замкнуте коло. Але перш ніж сідати на жорстку дієту (наприклад, дієту Маргариту Королевою) і впадати в паніку, є сенс звернутися до лікаря (наприклад, до ендокринолога). Цілком можливо, що зайві кілограми — це наслідок яких-небудь порушень в організмі.
 • Післяпологовий комплекс
  Це справжній «джерело» комплексів: обвислий живіт, розтяжки на грудях, животі та стегнах, зайва вага, втома на обличчі, а, крім іншого, ще й втрата лібідо, яка хоч і є тимчасовою, але на тлі загального стресу здається незворотною. Через це проходить кожна мама, і єдина порада тут — перечекати цей період, запастися терпінням і не запускати своє тіло. Знайти хоча б п’ятнадцять хвилин в день на підтримку свого тіла в нормальній фізичній формі — не проблема. Читайте, як позбутися від розтяжок будинку. Все залежить від бажання. З допомогою регулярної гімнастики, правильного харчування і віри в себе можна відновити форму грудей і підтягнути живіт. Лібідо нікуди не дінеться — повернеться. А що стосується розтяжок — з часом вони стануть менш помітні.
 • «Я стара!»
  Даний комплекс «накриває» жінок у різні періоди життя, в залежності від обставин. Одних — вже після 20 років, інших — після 30-40. Що він собою являє? Якщо виразити трьома словами — «Мій поїзд пішов!». Мовляв, нічого у цьому житті не світить, і все найкраще позаду. Танцювати на вечірці — не за статусом, одягатися модно — не за віком, від душі сміятися, веселитися і творити відчайдушні дурниці — теж пізно і взагалі безглуздо. Насправді ж, вік — це лише стан душі. Живіть не вчора — сьогодні. Мрійте, смійтеся, викидайте фортелі, будьте собою і не бійтеся здаватися безглуздими. Життя — одне, іншого ніхто не дасть.
 • Целюліт
  Як би красиво не співали нам чоловіка про те, що для них важливіше інтелект і внутрішній світ жінки, ми наполегливо переконуємо себе, що целюліт перекреслює всі наші принади. Насправді, чітких пояснень про причини появи апельсинової кірки поки ще не дав жоден учений. Хоча версій дуже багато — від надлишку естрогену до зловживання кавою з молоком. Як би те ні було, целюліт залишається одним з головних жіночих комплексів і одним з бездонних джерел прибутку для кожного салону краси.
 • Комплекс провини
  Цей комплекс може проявляти себе в абсолютно різних формах: почуття провини перед дітьми, перед родичами, перед оточуючими та ін. У свідомості кожної жінки є ідеал, до якого вона прагне. Будь-які відхилення від ідеалу створюють комплекс провини — «Я погана мати», «Я неуважна дружина» та ін. Доходить іноді до того, що коли ні в чому невинну жінку звинувачують у якому-небудь провині, вона починає ховати очі і виправдовуватися, відчуваючи провину за те, чого не робила. Як бути? По-перше, зрозуміти, що ви не зможете догодити всім. По-друге, навчитися любити себе. Це не означає стати егоїсткою. А значить перестати стрибати вище своєї голови та брати більше, ніж можете винести.
 • Комплекс «У мене огидний характер! Зі мною ніхто не може ужитися!»
  Цей комплекс тягнеться за нами з дитинства. «Вся в батька!», «Ну і характерец!», «Як ти з таким характером заміж виходити будеш!» та ін. У підсумку, ми нестерпно страждаємо від своєї емоційності, впертості, запальності або зайвої податливості. Ми намагаємося змінити себе і від марність цих спроб впадаємо в депресію. Що робити з цим комплексом? І чи потрібно взагалі щось робити? Якщо цей комплекс відчутно псує вам життя, навколишні страждають від вас, а ви — від свого характеру, то є сенс попрацювати над реальними недоліками, виключити уявні, а також пройти курс психологічних тренінгів. А якщо цей комплекс присутній тільки у вашій голові, а ваш «поганий характер» дратує пару колег і сварливого родича, то змінювати потрібно не ситуацію, а ваше до неї ставлення.
 • Комплекс «Я нікому не потрібна». З цієї ж серії — «Мене ніхто не полюбить», «Мене все кидають» та ін.
  Коріння комплексу — знову ж таки, з дитинства. Базується він на комплексі неповноцінності, а доповнюється комплексом провини. Веде до такого явища нелюбов у дитячому віці, відсутність уваги і участі від батьків. В процесі дорослішання гостре бажання уваги до себе обростає надуманим висновком — «зі мною щось не так», «мабуть, я не варта уваги». У підсумку, доросла приваблива у всіх сенсах досвідчена жінка ніяк не може влаштувати особисте життя. Тому що вона спочатку вважає себе негідною любові і підсвідомо від неї ховається. Чоловіки, відчуваючи невпевненість і «дивина», або, навпаки, явне бажання «знайти хоч кого-небудь», розбігаються в різні сторони. Якщо ця проблема так серйозна, що псує вам життя, є сенс звернутися до психолога. І направте свої сили на набуття впевненості в собі. Навіть в інтернеті на цю тему сьогодні існує чимало корисної літератури.

Що таке комплекси, і треба від них позбавлятися?

Будь-який комплекс — це своєрідний внутрішній обмежувач. Бар’єр, який перешкоджає нашим перемогам і успіхам. Відсутність віри в себе. Але перш ніж починати боротися з комплексами, потрібно чітко розуміти — це дійсно комплекси, а не що-небудь інше. Не можна забувати, що всі ми різні. Якщо дівчина зберігає свою цноту до весілля — це не комплекс, а її життєвий принцип. І якщо друзі вас кличуть на нудистський пляж, а ви не хочете — це теж не комплекс, а ваша позиція, на яку ви маєте право. У яких же випадках мова йде саме про комплексі? За якими ознаками його розпізнати?

 • Регулярні переживання (аж до стресів і депресій) з-за особливостей зовнішності або поведінки.
 • Часте (постійне) звинувачення себе (або інших) в несправедливості.
 • Постійне відчуття скутості при оцінці вашої роботи (дій) сторонніми людьми.
 • Неспокій і страх перед важливими зустрічами, переговорами.
 • Постійне звинувачення у всіх гріхах і невдачах чого-небудь у своєму характері чи зовнішності.
 • Закономірність в розриві відносин (в любові, в дружбі, на роботі). Відносини завжди псуються раптово.
 • Ваша впевненість у неправильному вихованні вас вашими батьками.
 • Підсвідоме (пряме) прагнення до ідеалу, якого вам ніколи не досягти.
 • Впевненість в тому, що вас не за що полюбити. Або в тому, що ви ні на що не здатні.

Чи варто боротися з комплексами? Якщо вони вам заважають, однозначно — так. Якщо ж ніякого впливу на ваше життя вони не надають, то залиште їх при собі — нехай вони стануть вашою «родзинкою».

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/najposhirenishi-zhinochi-kompleksi.html/feed 0
Весілля у вересні — особливості, прикмети, звичаї http://owoman.com.ua/vesillya-u-veresni-osoblivosti-prikmeti-zvichayi.html http://owoman.com.ua/vesillya-u-veresni-osoblivosti-prikmeti-zvichayi.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:39:02 +0000 http://owoman.com.ua/vesillya-u-veresni-osoblivosti-prikmeti-zvichayi.html Read more »]]> Весілля, будучи однією з найважливіших подій у житті жінки, вимагає особливого підходу: певний сенс набувають навіть самі крихітні, незначні деталі. І якщо в звичайному житті на прикмети, традиції та іншу символіку ми уваги не звертаємо, то для весілля у вересні дрібниць бути не може. Дивіться: Як організувати цікавий дівич-вечір перед весіллям.

Зміст статті:

 • Народні прикмети і передбачення на вересень
 • Плюси і мінуси весілля у вересні
 • Особливості весілля у вересні
 • Весільний календар на вересень 2013
 • Церковний календар вінчання на вересень 2013

Бути чи не бути весілля в вересні: народні прикмети і передбачення

Незалежно від того, забобонна жінка чи ні, перед весіллям вона обов’язково поцікавиться про прикмети на цю тему, послухає, що говорять оракули, і перевірить — прихильні зірки молодятам в цей місяць і день. Це спадщина наших предків зазнало деякі зміни, але в більшості своїй, все-таки дійшло до наших днів.

Отже, що говорять прикмети про вересневої весіллі?

 • Весілля, яку відіграли у цьому місяці, обіцяє стати початком міцного і довгого сімейного союзу.
 • Стосунки обіцяють бути гармонійними і теплими, будинок — повною чашею, із затишком і достатком.
 • Не можна грати весілля в цьому місяці на позичені гроші — обіцяний прикметою достаток обернеться серйозними боргами.
 • Обіцяє багатство і дощ, який піде несподівано під час церемонії.
 • Вітряна погода під час весілля обіцяє таку ж вітряну життя подружжю.
 • Надійність шлюбного союзу залежить і від часу доби — краще вибирати час до полудня.
 • У свій день народження, весілля грати не можна.

Що б не говорили нам прикмети, головне — пам’ятати, що вони збуваються тільки в тому випадку, якщо їм надавати занадто велике значення.

Переваги і недоліки весілля у вересні

У порівнянні з літом чи зимою, вереснева весілля має масу переваг:

 • Ніяких морозів і спопеляючої спеки — ідеальна оксамитова погода. Достатньо тепло, щоб надіти практично будь-яку сукню і не відмовити собі в задоволенні якісної фотозйомки і прогулянки.
 • Краса осіннього пейзажу суттєво прикрасить весільний альбом.
 • Фарби вересня допоможуть в оформленні святкового столу, зали і навіть сукні.
 • Весільні букети у вересні будуть більш різноманітними і оригінальними. Дивіться: Як зберегти букет свіжих квітів надовго.
 • У вересні значно нижче вартість фруктів і овочів. Яких, до речі, і набагато більше.
 • У вересні вже повернулися з відпусток всі друзі і родичі. Тобто, можна не переживати, що когось дуже важливого на весіллі не буде.
 • Вартість весільних послуг у вересні буде нижче.
 • Не буде також і особливих проблем з чергами в Рагсі або з замовленням ресторану.

Що стосується мінусів вересневої весілля, можна виділити тільки один — це непередбачуваність погоди. Раптовий дощик або різке похолодання може трохи зіпсувати настрій.

Особливості весілля у вересні, вересневі весільні звичаї і традиції

На відміну від кінця осені, золотий вересень — це сонце, тепла погода, велика кількість фруктів, листя під ногами і… вересневі весільні традиції.
Які звичаї відомі на весіллях в цьому місяці?

 • Обов’язково — фотосесія на тлі палого різнобарвного листя. Осінні парки, жовті і червоні шапки дерев, легкий вітер, трохи піднімає сукню — чудові романтичні кадри, якими не зможуть похвалитися ні зимові, ні річні молодята.
 • Святковий стіл — це суцільний натюрморт з полотен художників 19-го століття. Прикраси з гарбузів, яблук, кавунів. Фруктові композиції. Страви зі свіжих грибів. Оранжеві, жовто-червоні відтінки в оформленні столів і приміщення, включаючи осінні букети та ін.
 • При декоруванні залу використовують кленові/дубове листя, декоративні кошики з ягодами, гілки горобини і навіть жолуді з шишками. А з допомогою яблук можна оформити розсадочні картки.
 • Меню вересневої весілля — це осінні овочі і фрукти в достатку. Звичайно, гарбуза з баклажанами навряд чи хтось буде їсти, але вони підійдуть для прикраси страв. Десерти — страви з ягід і фруктів, а весільний торт оформляється в осінньому стилі, з допомогою лісових горіхів і шоколаду.
 • Для тих наречених, які бажають оригінальності у весільному вбранні, можна вибрати не класичне біле плаття, а плаття осінніх відтінків — бронза, золото, помаранчевий, червоний з жовтим. Краще з атласу або парчі. І, бажано, щоб рукави були довгими (на всякий випадок).
 • Вересневий букет нареченої — це каплевидна форма і осінні відтінки. З квітів ж зазвичай вибирають хризантеми, руді кали, жовті троянди або гербери в тій же вересневої гамі. У букеті присутні грона горобини, пшеничне колосся та листя клена.

Весільний календар на 2013 вересень — який день буде найбільш сприятливим для Вашого весілля

Дні тижня та весільні прикмети:

 • Весілля в понеділок — достаток для майбутніх подружжя.
 • Вівторок — богатирське здоров’я для обох.
 • Середа — гармонійні відносини, благополуччя.
 • Четвер — будуть пов’язувати тільки гроші.
 • П’ятниця — сварки в сімейному житті.
 • Субота — «зірки прихильні».
 • Неділя — ідеальний день для одруження.

Кращі дні для одруження за місячним календарем 2013

 • З 11-го (починаючи з 9.36) та до 12-го (до 15.35) вересня.
 • 22-е вересня (до 21.36).

А ось наші предки для весілля у вересні вибирали 3-е і 6-е число, 12-е і 17-е, а також 24-е і 27-е. Саме ці дні, на їх думку, наділялися особливим містичним змістом, а сім’ям, народженим у ці дні, супроводжували багатство, радість і теплота відносин.

Вінчання за церковним календарем у вересні 2013

Якщо ви зібралися вінчатися у вересні, то все забобони, забобони, «віщі сни» і фантазії — в сторону. Віра, вінчання і забобони — поняття несумісні. Але і для Православної церкви є періоди, коли вінчатися просто не можна. Залежить це, звичайно, від церковного календаря, традицій церкви та числа вінчань в обраний день.

Що ж говорить церковний календар про вінчання у вересні 2013?

Вінчання неможливо:

 • По вівторках і четвергах, що передує посних днів.
 • По суботах, які передують святковим недільних днях.
 • У храмові свята (дні, коли прославляються імена святих, дані храмів).
 • Під час місячних (не забудьте заглянути в особистий календарик).

Сприятливі дні для вінчання у вересні 2013

Сприятливим періодом для вінчання у вересні вважається весь місяць, крім:

 • 11 вересня.
 • 27 вересня.
 • Днів тижня, коли вінчання не проводять (описаних вище).

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/vesillya-u-veresni-osoblivosti-prikmeti-zvichayi.html/feed 0
Любовна залежність — чим вона відрізняється від кохання і як її подолати http://owoman.com.ua/lyubovna-zalezhnist-chim-vona-vidriznyayet-sya-vid-kohannya-i-yak-yiyi-podolati.html http://owoman.com.ua/lyubovna-zalezhnist-chim-vona-vidriznyayet-sya-vid-kohannya-i-yak-yiyi-podolati.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:57 +0000 http://owoman.com.ua/lyubovna-zalezhnist-chim-vona-vidriznyayet-sya-vid-kohannya-i-yak-yiyi-podolati.html Read more »]]> Нерідко те, що люди зазвичай називають любов’ю, насправді може виявитися лише її двійником — любовної залежністю, яка є підступним обманом почуттів, змушує людину страждати і мучитися. Справжня любов не допікає турботою, не вимагає відповідних почуттів і не зароджує образу любові партнерам добре — як разом, так і окремо. У помилковій ж кохання — добре разом, але погано нарізно, а далі стає нестерпно разом — і страшенно порізно.

Читайте також: Позбавтеся від нерозділеного кохання всього за 12 кроків!

Так що ж це за обман почуттів — любовна залежність, як вивести її на «чисту воду» і знешкодити?

Зміст статті:

 • Причини любовної залежності
 • Симптоми любовної залежності
 • Як позбутися від любовної залежності?

Причини любовної залежності

Цьому почуттю більше підвладні жінки, тому що вони більш емоційні і здатні віддаватися почуттям повністю.

Статистика показує, що найчастіше страждають від залежності дами, які мають негнучкою психікою, що не визнають компроміси — такі тверді мармурові особи. У них часто не складаються любовні стосунки, із-за того що вони не вміють налагоджувати їх.

 

 • Низька самооцінка
  Такі люди потрапляють у залежність в ролі жертви чи підлеглого. Догоджаючи своєму кумиру, вони думають, що нічого кращого не світі не існує.
 • Недосвідченість
  Юні ніжні створення вперше зустрічаються з цим сильним, але помилковим відчуттям. Вони не знають, що далі робити, крім як плисти за течією. Вони ще не здогадуються, що бувають інші види відносин.
 • Психологічна неповноцінність
  Часто дві особистості стають залежними один від одного, коли використовують необхідну їм частинку в партнері. Наприклад, сміливість одного і хитрість іншого. А разом вони — один ідеальний чоловік. Тоді ці двоє стають, немов сіамські близнюки. Вони не можуть навіть мислити себе незалежними один від одного.
 • Недолік уваги у дитинстві, дефіцит спілкування, байдужість з боку батьків
  Люди, які отримали душевну травму в ніжному віці, все життя будуть знаходитися в групі ризику.
 • Страх самотності, страх бути відкинутим
 • Особистісна незрілість, не здатність приймати рішення
  Людина просто не готовий до зрілих відносин.

Читайте також: Як пережити розставання з коханим?

Симптоми любовної залежності — чим відрізняється любов від залежності?

На відміну від наркотичної та алкогольної залежності, у цієї недуги немає чітких симптомів. Але, незважаючи на це, діагностувати неправдиву любов все-таки можна.

 • Головна ознака — це втрата власної гідності, у тому числі — ревнощі.
 • Втрата своїх інтересів або повне розчинення в партнері. Голова зайнята лише думками про предмет свого обожнювання, якому хочеться постійно догоджати, радувати, піклуватися про нього. Від любові такі пориви відрізняються тим, що думки коханої ніхто не питає. За нього вирішують, що йому буде краще.
 • Нервове напруження. Піддався залежності відрізняє депресивність, нервозність, навіть істерія, якщо трапляються сварки.
 • Людина не бачить реального відношення до нього. Він ідеалізує свого партнера, приписує йому світлі почуття і вигідно перетворює негідні вчинки. Відсутнє адекватне сприйняття. Це — сліпа любов.

Як позбутися від любовної залежності і знайти щастя — поради психологів

У боротьбі з помилковою любов’ю немає універсального засобу, тому що кожна людина індивідуальна. Ця умова робить допомога досвідченого психолога особливо цінною в позбавленні від чар фальшивого двійника любові.

 

Щоб побороти залежність, потрібно:

 • Навчитися любити, приймати себе, тобто підняти свою самооцінку. Шукати радість в навколишньому світі.
 • Усвідомити свою проблему, тому що через усвідомлення починається лікування. Зрозуміти, що залежність — це хвороба, а не любов.
 • Знайти себе, розвиватися як особистість, розширювати коло знайомих і цікавих людей, заповнити весь вільний час. Тому що у залежність потрапляють люди без певних інтересів і стійких поглядів.
 • Не глушити горе алкоголем, наркотиками, екстремальними відчуттями — вони тільки маскують проблему.
 • Позбутися від усього, що нагадує про колишні відносини.
 • Не обговорювати горі з подругами. Допомогти вони навряд чи зможуть, а ось посилити душевні терзання неправильними радами і передачею вашої розмови в спотвореному вигляді — можуть.
 • Максимально змінитися. Поміняти стиль, зачіску, можливо — змінити роботу, з’їздити у відпустку.
 • Не шукати зустрічей з колишньою любов’ю.
 • Знайти партнера недоліки, хоч це і складно. Нехай переваги виявляться недоліками, як у відомому фільмі: щедрий — марнотрат, вихований — занудний; гордий, ставний — злюка, складний у спілкуванні, веселий — несерйозний.

Читайте також: Як навчитися прощати і відпускати образи?

Те, як проходить дитинство, впливає на виникнення любовної залежності в майбутньому. Щоб уберегти свою дитину від такої напасті в життя, потрібно:

 • Сприймати його таким, який він є. Любити і підкреслювати його достоїнства.
 • Заохочувати незалежність, вираження своїх почуттів і думок.
 • Своїм прикладом показувати психологічну незалежність. Пояснювати свої вимоги, пояснювати свої дії і не вдаватися до силових методів виховання. Тому що — це перше придушення в житті людини.
 • Забезпечити безпеку оточення дитини і дозволяти йому вдвічі більше, ніж забороняти. Тим самим стимулювати його пізнавальну діяльність.
 • Підтримувати дитину у всіх починаннях, у відповідності з віком і здоровим глуздом.

Впадати в залежність від іншої людини це те ж саме, що втрачати себе. Не варто страждати і мучитися, піддаючись удаваної любові, адже справжня — дарує тільки радість.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами. Нам дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/lyubovna-zalezhnist-chim-vona-vidriznyayet-sya-vid-kohannya-i-yak-yiyi-podolati.html/feed 0
Чи варто жити з чоловіком заради дітей? Ваші історії http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditej-vashi-istoriyi.html http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditej-vashi-istoriyi.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:53 +0000 http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditej-vashi-istoriyi.html Read more »]]> Для повноцінного розвитку і психологічного здоров’я дитині потрібна повна, дружна і міцна сім’я. Але що робити, якщо стосунки батьків не склалися, а пристрасть давно згасла, невже варто жити разом тільки заради дитини. Це питання хвилює багатьох, тому сьогодні ми вирішили розповісти Вам реальні історії з життя, а висновки робіть самі.

Чи варто жити з чоловіком тільки заради дітей? Думка психологів

Психолог-консультант Наталія Трушина:

Зберігати сім’ю заради дітей не варто однозначно. Тому що батьківство і шлюб — це абсолютно різні речі, і не треба їх плутати.
Як жінка, так і чоловік можуть бути прекрасними мамою і татом, навіть у тому випадку, якщо шлюб з тієї чи іншої причини розпався. А от якщо вони будуть продовжувати спільно жити тільки заради дітей, то в їх відносинах постійно відчуватиметься роздратування, що обов’язково позначиться і на дитині. Крім цього, фальшиве подружнє щастя буде заважати вам бути гарними батьками. А постійне роздратування і життя у брехні обов’язково переростуть в таке руйнівне почуття, як агресія. В результаті чого постраждає саме той маленький чоловік, якого ви так намагалися захистити.

Психолог Айгуль Жасулонова:

Жити або не жити разом заради дітей — вирішувати тільки подружжю. Але перед прийняттям такого важливого рішення необхідно зрозуміти кілька важливих речей. Ваші діти виростуть і почнуть жити власним життям. А що буде у вас? Адже, напевно, на вашому життєвому шляху зустрічалися такі люди, які часто хворіють, і намагаються маніпулювати цим своїми близьким. Чи Правильно те, що мати говорить своїм дітям «я заради вас жила з вашим батьком, а ви…». Чи ви хочете собі такого майбутнього? Чи все-таки варто спробувати налагодити своє особисте життя?

Психолог Марія Пугачова:

Перед прийняттям такого важливого рішення варто подумати про те, як воно позначиться на долі дитини. Примарна ілюзія щастя в майбутньому може викликати у нього почуття провини. Дитини буде мучити думка про те, що батьки страждають через нього. А в цьому постійні напружені відносини між батьками можуть стати причиною частих хвороб. Адже діти іноді не можуть словестно висловити свій протест, і сигналізують про нього своїми захворюваннями, необґрунтованими страхами і агресією. Тому слід пам’ятати: коли щасливі батьки, щасливий і їхня дитина. Не варто перекладати відповідальність за свої рішення на дітей.

А як Ви думаєте, чи варто жити з чоловіком заради дітей?

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditej-vashi-istoriyi.html/feed 0
Чи варто жити з чоловіком заради дитини? За і проти! http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditini-za-i-proti.html http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditini-za-i-proti.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:51 +0000 http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditini-za-i-proti.html Read more »]]> Кожен батько знає — для повноцінного розвитку та психологічного здоров’я дитини, в першу чергу, потрібна сприятлива обстановка в повній і дружної сім’ї. Малюка повинні ростити мама і тато. Але трапляється, що пожежа любові між батьками гасне від раптового вітру змін, і спільне життя вже для обох стає в тягар. У такій ситуації найбільше страждає саме дитина. Як же бути? Наступити собі на горло і зберегти відносини, продовжуючи точити зуб на нелюбимого чоловіка? Або розлучитися і не мучити один одного, і як пережити розлучення?

Зміст статті:

 • Причини, з яких жінки зберігають сім’ю заради дитини
 • Чому жінки не бажають зберігати сім’ю заради дитини?
 • Чи варто зберігати сім’ю заради дитини? Рекомендації
 • Кроки по збереженню родини заради дитини
 • Спільне життя неможливе — що робити далі?
 • Життя після розлучення і ставлення батьків до дитини
 • Відгуки жінок

Причини, з яких жінки зберігають сім’ю заради дитини

 • Спільне майно (квартира, машина тощо). Почуття згасли, спільного не залишилося майже нічого. Крім дитину і майна. А ділити дачу або квартиру зовсім немає бажання. Матеріальне переважає над почуттями, інтересами дитини і здоровим глуздом.
 • Нікуди піти. Ця причина стає головною в дуже багатьох випадках. Свого житла немає, а зняти не на що. Ось і доводиться миритися з ситуацією, продовжуючи тихо ненавидіти один одного.
 • Гроші. Втрата грошового джерела для деяких жінок рівносильна смерті. Хто працювати не може (нікому залишити дитину), хтось не хоче (звикнувши до ситого спокійного життя), для когось знайти роботу не представляється можливим. А дитину треба годувати і одягати.
 • Боязнь самотності. Стереотип — розлучена з «хвостом» нікому не потрібна — міцно засів у багатьох жіночих головках. Часто при розлученні можна втратити друзів, окрім другої половини.
 • Небажання виховувати дитину в неповній сім’ї. «Хоч який, але батько», «У дитини має бути щасливе дитинство» та ін.

Чому жінки не бажають зберігати сім’ю заради дитини?

 • Бажання стати самостійною.
 • Втома від сварок і тихої ненависті.
 • «Якщо любов померла, то немає сенсу себе мучити».
 • «Дитині буде набагато комфортніше, якщо він не буде постійним свідком сварок».

Чи варто зберігати сім’ю заради дитини? Рекомендації

Як би жінки не мріяли про вічне кохання, але, на жаль, так трапляється — одного разу прокинувшись, жінка розуміє, що поруч із нею зовсім чужа людина. Неважливо, чому так сталося. Любов йде з багатьох причин — образи, зради, просто втрата інтересу до своєї колись коханої половині. Важливо знати, що з цим робити. Як бути? Не у всіх вистачає життєвої мудрості. Не кожна здатна зберегти мир і дружні стосунки з чоловіком. Як правило, одна спалює мости і йде назавжди, інша терпить і плаче ночами в подушку. Що робити, щоб змінити ситуацію?

 • Чи є сенс терпіти приниження заради фінансового добробуту? Завжди є варіант — зважити, обміркувати, тверезо оцінити ситуацію. Чи багато ви втрачаєте, якщо підете? Звичайно, планувати бюджет доведеться вже самостійно, і без роботи не впоратися, але це не привід стати самостійною? Не залежати від нелюбимого чоловіка. Нехай буде менше грошей, але заради них не доведеться вислуховувати докори вже чужого вам людини і продовжувати изо дня в день свої муки.
 • Звичайно, дитині потрібна повна сім’я. Але ми припускаємо, а небо має. І якщо почуття померли, і дитині доводиться бачити батька лише по вихідних (а то і рідше) — це не трагедія. Завдання виховання цілком здійсненна і в такій маленькій родині. Головне — впевненість мами у своїх силах і, по можливості, збереження дружніх відносин з чоловіком.
 • Рідко збереження сім’ї заради дитини дозволяє створити для нього комфортні умови. Діти відчувають атмосферу в сім’ї дуже чуйно. І життя для малюка у родині, де сварки або ненависть поглинають батьків, не буде сприятливою. Таке життя не має перспектив і радості. Мало того, наслідками можуть стати покалічена психіка малюка і букет комплексів. А про теплих дитячих спогадах і говорити не доводиться.
 • Навіщо мовчки ненавидіти один одного? Завжди можна поговорити, дійти до зваженого одноголосним рішенням. Сварками і лайкою вирішити задачу неможливо. Для початку можна обговорити свої проблеми, замінивши емоції осмисленими аргументами. Визнання — краще мовчання в будь-якому випадку. І якщо зовсім вже не склеїти розбиту про побут сімейний човен, то, знову ж таки, мирно і спокійно можна прийти до одноголосного рішення, як жити далі.
 • Хто сказав, що немає життя після розлучення? Хто сказав, що там чекає тільки самотність? Згідно зі статистикою, жінка з дитиною виходить заміж досить швидко. Дитина — не перешкода нової любові, і другий шлюб часто стає набагато міцніше першого.

Кроки по збереженню родини заради дитини

Роль жінки в родині, як більш гнучкого психологічно партнера, завжди буде вирішальною. Жінка здатна прощати, йти від негативу і бути рушієм «прогресу» в родині. Що робити, якщо стосунки охололи, але врятувати сім’ю ще можна?

 • Кардинально змініть обстановку. Доглядайте один за одним заново. Разом переживайте радість нових відчуттів.
 • Більше цікавтеся другою половиною. Чоловік після народження нерідко залишається осторонь — забутий і незрозумілий. Спробуйте стати на його місце. Може, він просто втомився бути непотрібним?
 • Будьте чесними один з одним. Не збирайте ваші образи — вони можуть знести вас обох потім, подібно до снігової лавини. Якщо є претензії і питання — обговорювати їх треба відразу. Без довіри немає нічого.

Спільне життя неможливе — що робити далі?

Якщо відносини не врятувати, і всі спроби налагодити розбиваються об стіну нерозуміння і злості, кращий варіант — розійтися, зберігши нормальні людські стосунки.

 • Немає сенсу брехати дитині, що все добре. Він все бачить сам.
 • Немає сенсу брехати собі — мовляв, все налагодиться. Якщо у сім’ї є шанс, то розставання піде тільки на користь.
 • Не можна допустити психологічної травми для своєї дитини. Йому потрібні спокійні батьки, які задоволені життям і самодостатні.
 • Навряд чи дитина скаже спасибі за роки, прожиті в атмосфері ненависті. Йому не потрібні такі жертви. Йому потрібна любов. А вона не живе там, де люди ненавидять одне одного.
 • Поживіть окремо деякий час. Цілком можливо, що ви просто втомилися, і вам потрібно скучити одне за одним.
 • Все-таки розійшлися? Не бороніть батькові в його бажанні спілкуватися з дитиною (якщо, звичайно, він не маніяк, від якого слід всім триматися подалі). Не використовуйте дитини, як розмінну карту в своїх відносинах з колишнім чоловіком. Думайте про інтереси дитини, а не про свої образи.

Життя після розлучення і ставлення батьків до дитини

Як правило, після шлюборозлучного процесу дитя залишають з матір’ю. Добре, якщо батькам не вдалося опуститися до паювання майна і інших чвар. Тоді батько безперешкодно приїжджає до дитини, і малюк не відчуває себе кинутим. Знайти компроміс можна завжди. Любляча мати знайде рішення, яке забезпечить дитині щасливе дитинство навіть у неповній сім’ї.

Чи варто зберігати сім’ю заради дитини? Відгуки жінок

— Все залежить, в будь-якому випадку, від обставин. Якщо постійні п’янки і скандали, якщо ніякої турботи, якщо грошей не приносить — то гнати поганою мітлою такого чоловіка. Це не батько, і такий приклад дитині не потрібен. Відразу позбавляти прав, і гудбай, Вася. Тим більше, якщо є альтернатива. А якщо більш-менш, то можна і пробачити, і потерпіти.

— Тут немає однозначної відповіді. Хоча зрозуміти ситуацію можна за поведінкою чоловіка. Тобто, його все дістало, або він готовий знайти консенсус.)) Криза буває в кожній родині. Одні гідно його проходять, інші розлучаються. Мій товариш розповідав, що він один час з коханою дружиною не міг в одній квартирі знаходитися. Причому, любить її дуже, але ось… бувають такі періоди в житті. Нічого, перечікує.

— Якщо є почуття (ну хоч якісь!), то слід просто потерпіти, змінити обстановку, з’їздити у відпустку разом… Це просто втома, це нормально. Сім’я — це складна робота. Легше за все кинути її і втекти. І набагато складніше постійно вкладати сили у відносини, відступати, віддавати. Але без цього нікуди.

— У чоловіка інтерес пропав ще під час вагітності. Спочатку до мене, а дитина народилася — так до нього навіть не було інтересу. Можливо, йому було складно чекати, поки буде можна» (мені було не можна). Загалом, півроку сина ми зустрічали вже порізно. Зараз у нього своя сім’я, у мене своя. Боротися я не стала. Вважаю, що не можна насильно любити. Треба відпускати і жити далі. Зате у нас хороші відносини. Чоловік приїжджає до мене скаржитися на свою нову дружину))). А син задоволений, і тато є, і мама. Ніяких сварок. Він вже великий — десять скоро. І чоловік завжди був поруч з ним (телефон, вихідні, відпустка тощо), тому син не відчував себе неповноцінним.

— Коли заради дитини — це ще нормально. Багато чого можна пробачити і витерпіти заради дитя. А от коли заради іпотеки… Це вже катастрофа. Ніколи таких матусь не зрозумію.

— Ми розлучилися, коли донечці був рік. Теж був вибір — терпіти або піти. Терпіти його п’яні вибрики, розпускає руки та інші «радощі», або піти в нікуди, без грошей і роботи, без речей. Я вибрала друге, і не шкодую. Подала на розлучення, на позбавлення прав. Прав не позбавили, нерви потріпали, але він відстав від мене. І навіть не прагнув бачитися з дитиною. Взагалі. Зараз я думаю — яка ж я молодець, що пішла. Так, було тяжко. Знімали кімнатку, грошей не вистачало. Але зате дитині не довелося дивитися на всі ті жахи. А наявність тата… Краще ніякого, ніж такий.

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/chi-varto-zhiti-z-cholovikom-zaradi-ditini-za-i-proti.html/feed 0
Варто зізнатися у зраді — наслідки правда http://owoman.com.ua/varto-ziznatisya-u-zradi-naslidki-pravda.html http://owoman.com.ua/varto-ziznatisya-u-zradi-naslidki-pravda.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:45 +0000 http://owoman.com.ua/varto-ziznatisya-u-zradi-naslidki-pravda.html Read more »]]> Зрада — одна з найнеприємніших моментів у відносинах кожної пари, які не зустрічається рідко. Ставлення до зради у кожного своє. Одні вважають, що зрада — це якийсь порив душі і в ній немає нічого страшного, а інші поспішають відразу ж розлучитися зі своїм коханим, як тільки дізнаються всю правду про розгульне життя.

Зміст статті:

 • Основні причини зрад
 • Варто зізнаватися у зраді?
 • Основні причини зізнань у зрадах

Чи Так важливо, чому сталася зрада?

Змінюють люди з різних причин:

 • Помста.
 • Хочеться гострих відчуттів.
 • Бажання самоствердитися.
 • Деякі піддаються хвилинної слабкості.
 • По п’яні і т. д.

Варто зізнаватися в зраді — як складеться життя?

Що ж робити, якщо Ви змінили свого партнера? Зізнаватися в скоєному?
Кому-то стає легше, якщо він визнається вчиненим зраді, а хтось живе зі своєю брехнею все життя, зовсім не думаючи про вчинках. Якщо Ви все-таки вирішили розповісти своєму коханому про зраду, подумайте — а чи варто це робити? Заради чого Ви хочете поділитися зі своїм партнером цією неприємною новиною? Не варто думати, що Вас можуть пробачити — на такий сміливий крок готові піти не всі. Зрада — це зрада, яке дуже важко пробачити.

Навіщо визнаватися в зрадах? Таємне стає явним?

Причини, які штовхають людину на визнання в зраді:

 • Впевненість у тому, що все таємне рано чи пізно стане явним. Деякі люди вважають, що приховавши зраду від свого партнера, рано чи пізно це все одно розкриється і буде ще гірше. Саме тому, люди прагнуть розповісти про свою зраду.
 • Деякі люди вважають, що зізнавшись у зраді, це буде виглядати, як благородний вчинок, і все вирішиться сама собою. Виходить, що зізнавшись у зраді, чоловік скоїв високоморальний вчинок. Така людина виглядає мало не героєм у своїх очах і думає, що йому все пробачать. Але, не завжди такий метод спрацьовує. Як правило, така поведінка є маніпуляцією, яка не говорить про щирому каятті. Людина намагається маніпулювати, викликавши жалість.
 • Неусвідомлене бажання помститися своїй коханій людині. Буває так, що змінюють не тому що не люблять, а з-за труднощів у стосунках. Таким чином, людина хоче, щоб на нього звернули увагу. Зрада — це привід для нових і чистих відносин. Людина хоче позбутися від неуважність і байдужість свого партнера, так як після зради повинен послідувати скандал. Скандал — це якийсь ключ до свого партнера, де можна буде висловити свої претензії та недоліки партнерів. Такі люди говорять про зраду, щоб зробити боляче своєму партнерові. І тут не важливо, в якій формі буде визнання.
 • Бажання викликати ревнощі або повернути інтерес партнера. Таким чином, людина намагається показати, що він не пропаде, якщо Ви розлучитеся. У цьому випадку, зрада — це ключ до своєї мети. Адже деякі пари, у міру розвитку своїх відносин, стають нудними і одноманітними. Зрадою людина хоче повернути колишню пристрасть. Зрада — це крик душі і бажання вплинути на розвиток відносин. Це можливість переконатися, що партнерові не все одно. Поради, як викликати ревнощі.
 • Нестерпний тягар за зраду. Деякі люди просто не можуть не зізнатися у скоєному. Щоб полегшити почуття провини, людина зізнається в зраді. У цьому випадку, справді щире каяття, адже людина дійсно страждає через свою скороминущої слабкості, якої він піддався. Така зрада, швидше за все більше не повториться в майбутньому і буде прощено. Після, відносини можуть розвиватися ще краще.

Якщо Ви змінили своєму партнеру і не знаєте що робити… Зізнатися чи ні? Покопатися в собі. Може Ви зробили це несвідомо, а може Ви дійсно хотіли насолити своїй коханій людині. У будь-якому випадку, признаватися чи ні — це тільки Ваше рішення. Ніхто не зможе надавити на Ваше рішення. Тільки перед тим, як прийняти рішення, зважте всі «за» і «проти» обох розвитків подій. Якщо Ви думаєте, що зрада буде прощено, краще зізнатися. Вам стане легше. Ну а якщо Ви не хочете розлучатися з партнером, але зізнавшись у зраді, доведеться це зробити — краще не робити рішучих і необдуманих кроків по визнанню.

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/varto-ziznatisya-u-zradi-naslidki-pravda.html/feed 0
Чоловічі страхи і боягузтво. Сміливість або нестриманість? Боягуз Ваш хлопець, коханець, чоловік. http://owoman.com.ua/cholovichi-strahi-i-boyaguztvo-smilivist-abo-nestrimanist-boyaguz-vash-hlopets-kohanets-cholovik.html http://owoman.com.ua/cholovichi-strahi-i-boyaguztvo-smilivist-abo-nestrimanist-boyaguz-vash-hlopets-kohanets-cholovik.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:42 +0000 http://owoman.com.ua/cholovichi-strahi-i-boyaguztvo-smilivist-abo-nestrimanist-boyaguz-vash-hlopets-kohanets-cholovik.html Read more »]]> Поговоримо про чоловічі страхи і боягузтва. Чого боятися чоловіка? Чи мають право наші чоловіки взагалі боятися і проявляти боягузтво? Як відрізнити справжню боягузтво від мудрого і спокійного підходу до життя? Тема даної статті — «боягуз чи мій чоловік».

Досить часто на жіночих форумах створюються теми про чоловічі страхи і боягузтва: «Мій хлопець боягуз!», «Мій коханець боягуз!», «Мій батько боягуз!» «Мій чоловік боягуз!». В цих темах дівчата описують ситуації, при яких, як вони думають, їх чоловік повів себе як справжній боягуз, проявив безхребетність, спасував, злякався. А чи так це насправді?

У цій статті пропонується обговорити різні ситуації, в яких може опинитися будь-який чоловік. Розглянемо їх з різних сторін і спробуємо розібратися, де боягузтво, де мудрість, а де просто байдужість. Що ми помилково приймаємо за чоловічу боягузтво, а що за сміливість? Коли чоловічі страхи виправдані?

Зміст:

1. Боягуз або крутий водій? Ситуації на дорозі, при парковці і, якщо кохана пані за кермом.
2. Захисник наш чоловік? Ситуації, в яких вимагається прояв чоловічої сили — захистити дівчину від інших.
3. Любов і боягузтво. Коли чоловіки боятися справжніх почуттів?

Боягуз або крутий водій? Ситуації на дорозі, при парковці і, якщо кохана пані за кермом.

• Вашого чоловіка несподівано обігнали або жорстоко підрізали на дорозі. Чи повинен він наздогнати кривдника і «покарати»?

В чому ми бачимо боягузтво? В даній ситуації проявом боягузтва можна вважати істерику. Істерика може проявитися у божевільному стилі водіння, невластиве адекватного станом водія, гучні лайливі вигуки і крики, сльози. Явно вираженими проявами страху і боязні є — нестримане сечовипускання, відмова від водіння автомобіля повністю.

Як можна виправдати? Однак це, як зупинка «на перекур» не вважається боягузтвом, якщо в дорожній ситуації була реальна загроза життю пасажирів чи життя самого водія. Страх перед смертю є у кожної людини.

Не плутати з нестриманістю і агресивністю! Сьогодні все частіше ми чуємо в новинах, читаємо в блогах історії про те, як хто-то кого-то обстріляв з травматики на дорозі, побив бітами, розбив скло, обстріляв автомобіль, штрикнув ножем у якості покарання за ту чи іншу дорожню ситуацію. Дівчата, ні в якому разі ніколи не приймайте таких чоловіків за сміливих героїв. Вони не відстояли свою честь! Вони проявили нестриманість, нездорову агресію. Такі чоловіки, як правило, в житті йдуть по головах, відчувають себе безкарно, багато домагаються, але роблять це за рахунок інших людей. Запам’ятайте! Чоловіки, які готові самостверджуватися за рахунок життя і здоров’я інших людей, насправді, вкрай не впевнені у своїх силах і цінності свого власного життя і регулярно намагаються довести, що саме собі, що вони не боягузи і чогось варті в цьому житті.

• Чи повинен він звільняти «чуже» місце на парковці.

За законом, якщо чоловік припаркувався дійсно на чужій ділянці землі, то йому повинні показати папір, в якій написано, що «місце викуплено чи орендоване якоюсь компанією». Якщо Ви приїхали в гості і паркуєтеся в чужому дворі і чоловіка просять перепаркував машину, а місце явно громадське, то тут наступають варіанти.

В чому ми бачимо боягузтво? Чоловік вибачився і спокійно перепарковался.

Як можна виправдати? Можливо, він зовсім не злякався, а просто дуже втомився і не хоче вплутуватися в незручні діалоги. Інший варіант, його попросив перепаркуватися дід ветеран, або дівчина з трьома немовлятами і п’ятьма пакетами з Ікеі)) Тут Ваш чоловік-молодець!)

Не плутати боягузтво з розсудливістю. Можливо, його попросив поступитися місцем чоловік сильніший, авторитетний і Ваш хлопець, чоловік вирішив, що в даній ситуації безпечніше (в тому числі і для вас) поступитися, а не вплутуватися в конфлікт. В ідеалі, перш ніж від’їхати, чоловік повинен спробувати домовитися з людиною. Пояснити, що він тут на пару годин. Якщо перед Вами не адекват, а чоловік об’єктивно слабша фізично і не має особливих зв’язків, то дійсно, рішення від’їхати буде розумним!

• Ви потрапили в ДТП, у Вас проблеми на парковці. Повідомили коханому.

Ви повідомляєте чоловіка, коханця, хлопцеві про свою проблему і чекаєте його реакцію. Як же надійде справжній чоловік? Почнемо з того, що якщо Ви йому зателефонували, значить, вже повідомили йому про проблеми і потребуєте підтримки. Однак у метушні справ, складно зрозуміти яка саме Вам потрібна підтримка — заспокоїти Вас по телефону або терміново приїхати? Скажіть про це самі!

В чому ми бачимо боягузтво? Ви потрапили в ДТП або неприємну ситуацію на парковці, просіть приїхати, а він відмовляє, незважаючи на відсутність дуже важливих справ.

Як можна виправдати? Можливо, Ви належите до того типу жінок, у яких зламаний ніготь — теж трагедія? Чоловіки теж втомлюються постійно задовольняти наші примхи, навіть якщо в цілому їм і подобається така риса в нашому характері. Інший варіант — Ви самі створюєте навколо себе конфліктні ситуації, самі лізете на рожен і звикли до того, що він вирішує за Вас ці проблеми. Можливо, ця гра подобається тільки Вам, а він вирішив Вас провчити і змусити вирішити проблему самостійно.

Не плутати з байдужістю і зайнятістю. Якщо чоловік не приходить на допомогу — це сигнал. Варто задуматися про те, наскільки Ви йому дороги і дроги взагалі. Також, перегляньте своє ставлення до його справ, те, що вам може здаватися не важливим, може бути важливо для нього.

Захисник наш чоловік? Ситуації, в яких вимагається прояв чоловічої сили — захистити дівчину від інших.

• Стандартна ситуація на вулиці. До Вас пристають інші чоловіки-грабіжники чи просто хулігани. Їх кілька людей, Ваш чоловік один.

В чому ми бачимо боягузтво? Боягузтвом можна вважати, якщо Ваш чоловік тікає, залишаючи Вас одну розбиратися, чи вистачає Вас за руку і пропонує швидко втекти разом.

Як можна виправдати? Можливо, він розуміє, що йому з ними дійсно не впорається, а хулігани потрапили агресивні, то втекти разом один варіант розумного рішення.

Не плутати з мудрістю. Коли хлопців дійсно кілька чоловік об’єктивно розуміє, що йому їх не здолати, також розумно: а) спробувати пояснити словесно, що з Вами краще не зв’язуватися б) ігнорувати докучання і йти далі.

Мій чоловік герой! Якщо хлопець все-таки ув’язався в бій з відморозками, розуміючи, що результат може бути будь — яким-він або безрозсудний, або герой). Тут треба дивитися по ситуації. От тільки іноді, нам дівчатам, варто замислитися, що для нас важливіше — бути з мертвим героєм або героєм інвалідом або бути з розумним, але здоровим боягузом!?

• Ви побилися з жінкою. Повинен захищати чоловік?

В чому ми бачимо боягузтво? Чоловік усунувся від Вашого конфлікту.

Як можна виправдати? Багато чоловіків вважають за краще не вплутуватися в жіночі розборки, щоб не вийти винуватим. Почасти це боягузтво, а почасти мудрість і досвід.

Не плутати з нестриманістю. Він вирішив провчити кривдницю і гарненько її побив або вилаявся матом. Тепер задумайтеся про те, що він порушив улюблене нами табу «не бити жінку», бути може, він і до Вас коли-небудь застосує силу?

Мій чоловік герой! Героєм можете вважати свого чоловіка, якщо він допоміг усунути від Вас невменяемую особу, яка кидався на Вас з кулаками. Не вдарити, а саме усунути! Або відвести Вас подалі від місця конфліктної ситуації. Таким чином, він просто погасив конфлікт і при цьому зберіг свій образ культурного, спокійного, впевненого в собі людини.

Любов і боягузтво. Коли чоловіки боятися справжніх почуттів?

• Він не каже «я тебе люблю». Боїться?

Як можна виправдати? Можливо, ці слова для нього дійсно мають ДУЖЕ велике значення. Він не кидає слів на вітер. І скаже заповітні 3 слова перед тим, як зробити пропозицію, коли буде повністю впевнений, що Ви дві половинки.

ВІН Вас не любить? Другий і єдиний варіант — його почуття до Вас не можна назвати любов’ю. Можливо, між Вами з його боку лише симпатія, а бути може, він спочатку не розглядає ніяких серйозних відносин між вами.

• Він не хоче одружуватися. Його лякає штамп у паспорті.

Як можна виправдати? Можливо, страхи Вашого чоловіка підкріплені тим, що за плечима у нього невдалий шлюб, наречена-втікачка або поганий приклад батьків. Рекомендуємо умовити улюбленого звернутися до психотерапевта за консультацією.

Не плутати з боягузтвом! Частина чоловіків (особливо молодих) соромляться одруження як такий, особливо якщо їх молоді друзі ще у всю гуляють і міняють партнерок. Для них шлюб, як і спільне проживання — обмеження волі не тільки своєї, але й в очах оточуючих. Така боягузтво проходить з часом.

ВІН Вас не любить? Такий варіант теж є. Чоловік підсвідомо або навіть вже усвідомлено усвідомлюють, що йому складніше і складніше назвати почуття між Вами, як любов. Можливо, йому стало нудно, «перегорів», а бути може, просто вважає, що з Вами жити складно. Якщо Ви є дамою незалежної і всіляко це демонструєте, то чоловік боїться, що в боротьбі за Вас йому доведеться провести все життя і господарем своєї долі йому так і не вдасться побути. Також, зверніть увагу, наскільки з Вами жити спокійно і зручно? Скандали Ви? Добре готуєте? Чоловіки люблять комфорт і бояться його втратити.

Головне дівчата, не забувайте, що чоловіки такі ж люди, як і ми з Вами. Іноді їх страхи ростуть глибоко з дитинства, іноді пов’язані з оточенням, іноді народжуються в ході придбання того чи іншого життєвого досвіду. Намагайтеся підтримувати своїх чоловіків, допомагати їм боротися зі страхами. Їх успіх у Ваших руках!

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/cholovichi-strahi-i-boyaguztvo-smilivist-abo-nestrimanist-boyaguz-vash-hlopets-kohanets-cholovik.html/feed 0
Хімія любові http://owoman.com.ua/himiya-lyubovi.html http://owoman.com.ua/himiya-lyubovi.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:37 +0000 http://owoman.com.ua/himiya-lyubovi.html Read more »]]> Напевно, багатьом знайоме такий вираз — «серцю не накажеш». Тим не менш, є і почуття які контролюють нас і наш мозок, і абсолютно не важливо, в якому місці виникає палке почуття.

Адже нестримне тяжіння двох людей один до одного може залежати більше від почуттів у серці, ніж в розумі або ж навпаки. На думку багатьох фахівців мало хто з людей зміг би відчувати романтичні пориви, сердечні муки, любовне горіння або ж прагнення до вічної любові, якби не було так влаштовані.

Варто звернути увагу на те, що психологи (до яких не раз зверталися чоловіки, які за їхніми ж словами не могли закохатися) зафіксували і зійшлися в єдиній думці, що існують так звані розриви нервових шляхів, завдяки яким людина і здатна відчувати любовні емоції.

Як правило, такі люди, у яких існує дана проблема, цілком повноцінні, крім одного, вони жодного разу в житті не були ані в кого закохані по-справжньому. Така любовна сліпота може призвести до того, що романтичні імпульси просто блокуються або ж ігноруються розумом і людина абсолютно нездатний любити і присвятити своє життя одній людині.

Варто відзначити, що багато хто намагається знайти досить вагому альтернативу любові, це і гострі переживання, пов’язані з ризиками і банальні безладні зв’язки які можуть призвести до негативних наслідків і згубні звички, і залежність від них.

Але ось на що слід звернути увагу — люди, які хоча б один раз в житті відчули, що ж це таке — «вогонь кохання», прекрасно знають, що саме ці почуття набагато сильніше і яскравіше і їх нічим, ні замінити, а про порівняння не може бути й мови.

Виявляється, за те, що ми відчуваємо прекрасні почуття любовних переживань і настільки ж сильні емоції відповідає наш мозок, виробляючи певні речовини. Будь-яке позитивне почуття, будь то любовна ейфорія або ж тепле дружнє, щире почуття, запускає в нашому мозку певну ланцюжок, вузлами якої є центри задоволення.

І коли вони активуються, ми можемо просто літати на крилах любові, життя стає насиченою і хвилюючою і весь світ постає перед нами в рожевому кольорі.

Любов — це просто диво, оскільки може творити з нами такі дива, і повірте — це диво постійно з вами, і воно нікуди від вас не йде.

Ви іноді можете не підозрювати що здатні на такі почуття, поки не з’явиться така людина, яка зможе їх розбудити.

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/himiya-lyubovi.html/feed 0
Що не можна говорити чоловікові: фрази, які не можна говорити чоловікові ніколи http://owoman.com.ua/shho-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-frazi-yaki-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-nikoli.html http://owoman.com.ua/shho-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-frazi-yaki-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-nikoli.html#respond Tue, 30 Dec 2014 16:38:34 +0000 http://owoman.com.ua/shho-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-frazi-yaki-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-nikoli.html Read more »]]> Теплі ніжні слова коханої жінки здатні не тільки зігріти чоловіка, але й надихнути на взяття нових вершин. Але слово — великий інструмент не тільки в будівництві відносин, але і в руйнуванні. Читайте також: Як навчитися розуміти обранця і правильно вести діалог з ним? Причому, іноді одна фраза здатна «підірвати» навіть ті відносини, що тривали не одне десятиліття. Чого категорично не можна говорити чоловікові?

 • «Це ти винен!».
  Що б не відбувалося в родині, звинувачення — найгірша з реакцій. Пошук винних все одно нічим хорошим не закінчиться. А враховуючи, що відносини — це завжди «двоє», винними є обидва. Тому при виникненні складної ситуації насамперед потрібно шукати не винного, а саме рішення проблеми. Читайте також: Як не дати відносин згаснути.
 • «Може, тобі вже вистачить, любий?».
  Ні за яких обставин не можна хапати чоловіка за рукав, якщо ви сидите в якій-небудь компанії за столом. Результат буде один — сварка. Ви можете натякнути коханому чоловікові, що він вже добрався до своєї «золотої середини» в алкоголі, але тільки в приватній обстановці.
 • «Ну я ж казала!».
  Мудра жінка ніколи не дорікне чоловіка в його помилках і поразках, від яких ніхто не застрахований. Тим більше що він і сам вражений розумінням цього факту — що дружина була права. Будьте чоловікові підтримкою, а не візжащей пилкою.
 • «Як же мене дратує, коли він так робить!».
  Така, публічно сказана фраза на користь відносинам не піде ніколи. Причому, в даній ситуації ви принижаете не тільки коханого чоловіка, але і себе в очах сторонніх. Публічне вираз невдоволення своєю другою половиною говорить про неповагу до нього і собі. Про яку любов тут взагалі може йти мова?
 • «Вічно в тебе все…».
  Ця фраза — приниження для чоловіка. Нею ви не тільки не надихніть коханого на черговий подвиг (ремонту тощо), але і геть відіб’єте у нього бажання щось для вас робити. Чоловік повинен відчувати себе героєм, а не растяпой, якому навіть викрутку не можна довірити.
 • Ліжко — особлива «територія». Що стосується сексу і близьких відносин — тут грань, за яку не можна переступати, дуже тонка. Ніколи не говорите чоловікові в ліжку фрази, на кшталт — «Давай швидше», «Ти в тисячу разів краще, ніж мій колишній» (порівняння з іншими, особливо в ліжку — вбивчо для чоловіка), «Ну коли ти вже закінчиш», «Давай спочатку поговоримо» та ін. Також не варто називати його дітородний орган «милим краником», «кукусиком» та іншими принижающими його гідність словами.
 • «Про що задумався?».
  Найбільш дратівливий питання для чоловіка. Він здатний вивести з себе навіть самого спокійного представника сильної статі. Теорій на цю тему існує чимало, тому, щоб не будити звіра у своїй половинці, просто викресліть цю фразу з своєї пам’яті.
 • «А от мій колишній чоловік…».
  Так само, як і в «постільному» питанні: ні в якій ситуації не порівнюйте свою половинку з колишніми чоловіками. Крім гніву і ревнощів, ця фраза нічого не викличе.
 • «Вибирай! Або я або футбол!».
  Остання частина фрази може змінюватися, відповідно до захопленнями чоловіка — риболовля, машина і пр. За статистикою, більша частина розлучень відбувається після цієї фрази. І не тому, що чоловікові рибалка або футбол дорожче вас, а тому що він — чоловік. Тобто, він не потерпить, щоб йому ставили умови. Тому ультиматуми залиште при собі, а способів переключити чоловічу увагу з його хобі на себе — безліч.
 • «Нічого не сталося!».
  Як часто ми, жінки, повторюємо цю фразу, коли чоловік в десятий раз поспіль запитує — «Ну що трапилося, люба?». Забудьте цю фразу або не ображайтеся потім, що ваш чоловік став черствим і бездушним пнем».
 • «А мама каже…».
  Всі ми, дорослі люди, розуміємо, що мама — людина більш мудрий. Що її думка — більш виважене і правильне. Але повторювати про це чоловікові кожен день абсолютно не потрібно. Якщо ж у вас немає своєї думки, хоча б не говоріть вголос, що «так сказала мама».
 • «Тобі не пора вже сісти на дієту?».
  Якщо ви думаєте, що чоловік не ображається, коли його кохана жінка тикає в ніс його ж недоліками, ви глибоко помиляєтеся. Чоловік може не показувати, що він ображений. Але ваше висловлене вголос думку про його занадто великому животі, віці та інших «дефекти» засяде в голові надовго. Тому навіть люблячи і жартома такі фрази говорити не варто — це удар по чоловічому самолюбству. Ризикуєте ви тим, що чоловік може знайти іншу, більш мудру жінку, яка візьме його з будь-якими недоліками.
 • «Нам треба поговорити».
  Що б ви не сказали після цієї фрази, чоловік вже заздалегідь готовий прийняти все в штики. Бо після неї, як правило, слід з’ясування стосунків.
 • «Чому ж ти на мене так дивишся?».
  Як часто жінки задають це питання чоловікам, обернулося на чергову красуню… А сенс в істериці? Ну подивився, і що? Адже він не номер телефону в її очах прочитував. Чоловік завжди дивиться на інших жінок — це природно для його чоловічої натури. Інша справа — чи дивиться він на вас? А це вже у ваших руках. Будьте для свого чоловіка завжди цікавою, красивою і загадковою — і тоді він завжди буде дивитися на вас з обожнюванням.
 • «Мені йде це плаття?».
  Не потрібно ставити чоловікові це питання. Що б він вам не відповів, ви залишитеся незадоволеною (в більшості випадків). А для чоловіка не має значення — наскільки йде вам це плаття, тому що для нього важливіше загальне враження, і тому що ви вже спізнюєтеся в кіно (театр, до друзів тощо). До того ж, для закоханого чоловіка жінка гарна в будь-якому вбранні.
 • «Ну і навіщо мені ця дурниця?».
  Навіть якщо його подарунок вам не особливо стане в нагоді, не варто говорити про це прямо. Інакше ви відіб’єте у нього бажання взагалі щось вам дарувати.

І — останнє, що потрібно запам’ятати:

 • Уникайте розмов про своє і його минулому (це зайва інформація у відносинах двох).
 • Не мучте чоловіка розповідями про милою звірятку двоюрідної сестри вашої бабусі (йому це нецікаво).
 • Не виливайте йому душу про болі під час місячних, проблеми з рідними, колегами і друзями.
 • Не критикуйте його батьків і не хваліть його друзів-чоловіків.
 • І не розповідайте йому про те, скільки у вас шанувальників (фанатів) на роботі.

Автор: Наталі.

]]>
http://owoman.com.ua/shho-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-frazi-yaki-ne-mozhna-govoriti-cholovikovi-nikoli.html/feed 0