Визначте характер жінки по її улюбленого кольору!

Кожна людина рано чи пізно схиляється до переваги певних кольорів в одязі та інтер’єрі. Одні кольори ми готові споглядати довго і відзначаємо, що вони заспокоюють нас, заспокоюють, дарують відчуття захищеності та енергійність. Інші кольори, навпаки, можуть нас дратувати, тривожити, турбувати неприємні емоції, почуття. Психологи давно помітили тісний зв’язок між характером людини і вибором улюбленого кольору. Якщо дивитися з іншої позиції, кожен колір, який обраний людиною, може розповісти про його характер, якщо не все, то дуже багато.

Зміст статті:

 • Про що розповість улюблений колір жінки?
 • Білий колір
 • Чорний колір
 • Сірий колір
 • Червоний колір
 • Помаранчевий колір
 • Коричневий колір
 • Жовтий колір
 • Рожевий колір
 • Синій колір
 • Зелений колір
 • Фіолетовий колір
 • Блакитний колір
 • Бірюзовий колір

Цветопсихология жінки

Жінки набагато чутливіші, ніж чоловіки, сприймають тонкі матерії навколишнього світу. Вони здатні добре розрізнити більше відтінків, а також отримувати справжнє задоволення від певного поєднання кольорів в одязі, макіяжі, навколишньому просторі. Цікаво, що вибір улюбленого кольору надає великий вплив на характер жінки, на стиль її поведінки з чоловіками, успішність чи відсутність успіху в кар’єрі, стиль виховання дітей.

Характер дівчини, яка любить білий колір

Найбільш неоднозначний з усіх кольорів, тому що є ахроматичних, «позбавленим кольору», але, по суті, увібрав в себе весь спектр кольорів і відтінків веселки. Цей колір зобов’язує, він є урочистим, незаймано-чистих, холодним. У різних світових культурах білий колір є символом чистоти, невинності, або навіть траурним кольором (Японія, Індія), тому людина, що вибирає білий колір, безсумнівно, є неординарною і дуже багатогранним.

Давно відомо, що люди песимістичного складу характеру уникають білих кольорів в одязі та просторі навколо себе. Отже, ті жінки, які воліють білий колір, відрізняються оптимізмом, завзятістю. Ці жінки акуратні, іноді до педантичності, вони — вірні дружини і дуже уважні матері. Іноді жінка, яка в житті віддає перевагу білий колір, відрізняється сухим характером, розважлива, досягає великих висот в кар’єрі і не поспішає заводити дітей.

Які дівчата люблять чорний колір?

Це також ахроматичний колір, який може символізувати і строгість ділового костюма, і нескінченність нічного неба. Чорний колір багато асоціюють з трауром, у багатьох культурах траурні одягу — чорні. Чорний колір — не плоский монохром, він також може бути різних відтінків, які можуть подобатися або не подобатися.

Жінки, які воліють чорний колір всім іншим, впевнені у своїх силах, дуже потайливі, зібрані і стримані. Ці жінки вміють тримати свої емоції в руках у будь-якій ситуації, і чорний колір в одязі їм дуже потрібен, щоб мати захист від негативу зовнішнього світу, адже чорний колір не пропускає негативну енергію, служить «екраном» для негативу, відбиваючи його від людини. Жінки, прихильники чорного кольору, не люблять впускати у своє особисте життя сторонніх людей. Вони дуже вибагливі у виборі пари, і стануть пред’являти обранцеві високі вимоги. Такі ж завищені вимоги ці жінки пред’являють собі, вони здатні завжди домагатися, чого хочуть, і можуть досягти будь-яких висот у кар’єрі.

Сірий колір — які дівчата люблять сірий колір?

Це ще один колір з лінійки ахромов, який стоїть між чорним і білим. Сірий колір — колір осіннього неба, дощу, пилу, він здатний приглушати і заспокоювати, ховати і пом’якшувати. Сірий колір покликаний, щоб укрити людини від сторонніх впливів і поглядів, не привертати до нього увагу інших людей. Дуже часто прихильників сірого кольору називають «сірою мишею», і ці люди, дійсно, полохливі, соромливі і дуже потайливі.

Жінки, які віддають перевагу сірий колір будь-якого іншого кольору, здатні довго міркувати, і іноді величезну кількість часу присвячують витанию в своїх ілюзіях. Вони не люблять брати надмірні зобов’язання, бути винним. Як правило, ці жінки прагнуть перекласти на інших людей обов’язки і відповідальність, бути вільними від будь-яких зобов’язань. Але під сірої оболочной таких жінок нерідко ховається дуже гарячий темперамент і ціла буря пристрастей. Вони можуть надмірно переживати, але зовні рідко допускають емоції. У них дуже розвинене самолюбство, вони часом плекають абсолютно неймовірні ідеї. Як правило, вони недовірливі до чоловіків, але якщо закохуються — можуть здійснювати пристрасні емоційні пориви.

Червоний колір і характер дівчини. Хто любить червоний колір?

Цей колір говорить сам за себе. Це колір перемоги, торжества, життєвої сили, активності і оптимізму. Цей колір з задоволенням поділиться енергією, буде стимулювати до дій, запалювати. Але при своєму надлишку червоний колір може пригнічувати слабких людей, їх нервувати, тривожити.

Психологи стверджують, що червоний класичний колір є більше «чоловічим» кольором, кажучи про силу, потужності, енергії. Жінки, які віддають перевагу червоний колір у своїй одязі та інтер’єрі, володіють деякими якостями «сильної» статі — мужністю, запальністю, величезну волю до перемоги, оптимізмом і відвагою. Цих жінок дуже важко перемогти, вони будуть першими у всьому, за що б не бралися. Жінки, яким подобається червоний колір, дуже люблять спілкування, вони заводять багато знайомств. Вони горді і примхливий, але альтруїсти, завжди при необхідності безкорисливо допоможуть ближнього.

Помаранчевий колір і характер дівчини. Які дівчата люблять помаранчевий колір?

Сонячний і яскравий колір, який у багатьох асоціюється з сонцем або апельсином. Помаранчевий колір кидає виклик оточуючим, він зухвалий, революційний, що викликає. Багато людей люблять помаранчевий колір, але в надмірній кількості він може втомлювати, виснажувати людини, тому постійно витримувати цей колір здатні тільки дуже сильні особистості.

Жінки, які люблять речі помаранчевого кольору в інтер’єрі або гардеробі, володіють добре розвиненою інтуїцією. Вони відрізняються сильною волею і цілеспрямованістю, люблять панувати. В житті такі жінки не консервативні, вони легко переживають будь-які зміни і прагнуть подорожувати, спілкуватися. Ці жінки наділені надзвичайною енергією, вони нерідко перебувають у постійному русі, їх не влаштовує стабільність. У відносинах ці жінки більше за інших схильні до флірту, ревнощів, бурхливих сцен. Таким жінкам притаманні честолюбство, розважливість при їх легковажності.

Коричневий колір і характер жінки. Хто любить коричневий колір?

Колір землі, чаю, кориці, шоколаду, кори дерев. Коричневий колір надає стабільність, надійність, його можна описати, як теплий, грунтовний. Цей колір має безліч відтінків, від найсвітліших до майже чорних. Традиційно коричневий колір вибирають для декорації підлоги житла, обробки деталей. Як відомо, кімната, що має дерев’яну меблі або деталі, стає більш затишною.

Жінки, які вибирають коричневий колір в деталях інтер’єру або гардероба, ґрунтовні в своїх судженнях, спокійні, в міру вимогливі. Це справжні берегині сімейних традицій, вогнища, дуже уважні і дбайливі матері. У стосунках вони цінують спокій, довіру, вони не будуть влаштовувати істерик або сцен ревнощів з-за дрібниць.

Жовтий колір і жіночий характер

Такий світлий і теплий, за характеристиками дуже схожий з помаранчевим кольором, але має набагато більше відтінків, нюансів. Це радість і захоплення, колір яскравого сонця, кульбаб і лютіков на лузі. Від жовтого кольору віє радістю, теплом, оптимізмом і чуттєвістю. Але його дуже важко поєднувати з іншими квітами, адже він є самодостатнім.

Жінки, які віддають перевагу жовтий колір всім іншим кольорам, дуже товариські, допитливі, сміли. Їх не цікавить думка соціуму, вони цілеспрямовані і оригінальні. Такі жінки дуже легко пристосовуються до будь-яких умов проживання, а також візьмуть будь характер свого чоловіка. Ця жінка ніколи не стане нудною і похмурою, вона завжди прагне розвиватися і вчитися, буде все життя спрямовуватися до нового.

Які дівчата люблять рожевий колір?

Сьогодні дуже часто називають «гламурним», ляльковим, кольором «Барбі». Насправді ж, рожевий колір набагато глибше, ніж здається, він існує в безлічі відтінків, від ніжно-рожевого до яскравої кричущої фуксії. Сучасні стереотипи приписали рожевого кольору багато негативних якостей, але необхідно згадати, що це — колір плоті, народження, людського тіла, він може заспокоювати і дарувати тепло.

Рожевий колір в одязі та інтер’єрі віддають перевагу жінки, які не хочуть дорослішати. Це дуже добрі і дбайливі матері, які одночасно є примхливими, розпещеними дівчатками, охочими мати сильних покровителів. Ці жінки люблять і вміють кокетувати, вони романтичні, самолюбні і честолюбні. Як правило, жінки, які віддають перевагу рожевий колір в одязі, користуються підвищеною увагою чоловіків.

Жінки з яким характером люблять синій колір?

Це колір води, неба, повітря, льоду. Він спонукає до роздумів, умиротворення, спокою, гармонії. Це символ стабільності і звершення, відпочинку після перемог і царювання. Психологи називають синій — кольором вірності, відданості, глибини почуттів.

Жінки, які вибирають синій колір, речі для себе і речей навколишнього простору, не люблять метушні і безладу. Вони воліють традиції, організованість. Це м’які і дуже добрі натури, які здатні співпереживати, схильні до філософствування, идеализированию інших людей. Така жінка стане однаково гарна, успішна на терені кар’єри, і в лабіринтах сімейного життя. Вона — турботлива мати і уміла господиня, яка буде охороняти бастіон своєї сім’ї. Ця жінка трохи меланхолічний. У неї великі знання в багатьох сферах життя, вона вміє і любить пробувати свої сили практично у всіх справах, які її захоплюють.

Зелений колір і характер жінки. Які дівчата люблять зелений колір?

Колір трави, листя. Це колір оптимізму, цілеспрямованості, здорового екологічного простору, знань, зростання. Зелений колір в будь-якому інтер’єрі заспокоює, заспокоює, дозволяє бути ближче до природних витоків. Не варто, однак, забувати, що існує безліч відтінків зеленого — від ніжного світло-салатового, і до кольору морської хвилі, які мають додаткові характеристики від того комплементарного кольору, який також входить в його спектр.

Жінки, які люблять речі зеленого кольору в інтер’єрі або одязі, дуже горді, принципові. Вони завжди готові завзято відстоювати власну думку, і не зазнають несправедливості. Ці жінки не вміють керувати тільки своїми емоціями, силами, але і людьми, які знаходяться поруч. Вони мають прагнення самостверджуватися, досягати висот у навчанні, кар’єрі. У відносинах ці жінки — максималісти, які дуже строгі і вимогливі до себе і до обранця. Над цією жінкою неможливо встановити контроль, вона завжди буде незалежна, як ті сили природи, які відображені в її улюбленому кольорі.

Які дівчата люблять фіолетовий колір? Характер жінки за кольором.

Колір містики, магії, зимової фантазії. Цей колір будить емоції й уяву, він відноситься до «миксовым» кольорів, які можуть дуже сильно подобатися або повністю вимкнені різними людьми. Фіолетовий колір часто зустрічається у звичних нам природних ареалах — це ірис, братки, флокси, півонії, айстри.

Жінки, пристрасно люблять фіолетовий колір в одязі або декорі інтер’єру, великі індивідуалістки. Вони воліють гармонію і спокій, і просто покликані дивувати, зачаровувати чоловіків. По своїй емоційності ці жінки перевершують інших, вони легко сугестивності, легко піддаються паніці або веселою ейфорії. Ці жінки — високодуховні натури, які люблять встановлювати і виконувати правила, живуть за законами, консервативні. Жінки, які люблять фіолетовий колір, дуже потребують захисту та підтримки, їх внутрішній світ дуже ніжний і вразливий, хоча зовні вони можуть виглядати монументально спокійно у всіх ситуаціях. З ними не доведеться нудьгувати ніколи, вони дуже люблять мріяти, завжди бачать у звичайній реальності те, що проходить повз інших людей непоміченим.

Блакитний колір і жіночий характер. Хто любить блакитний колір?

Дуже м’який, він здатний заспокоювати. Відрізняючись від глибокого синього кольору, блакитний — це колір ранкового неба, чистої води, планети Земля. Він навіває легкий смуток і ностальгію, але здатний окриляти, радувати і обволікати. Речі блакитного кольору роблять навіть сірі дні світлими і ясними.

Жінки, які прагнуть вибирати ніжно-блакитний колір в речах гардеробу або інтер’єру, досить консервативні і суворі, хоча вони здатні до рефлексії і змін. Це добропорядні мами й господарки, вони ставлять інтереси рідних понад усе, схильні навіть до жертовності заради коханих людей. Жінки, які люблять блакитний колір, здатні легко заплакати навіть від легкого образи або чутливого серіалу. Вони дуже обережні, і не здатні на необдумані вчинки. Сила в їх характері гармонійним чином поєднується з м’якістю і ніжністю.

Бірюзовий колір і жіночий характер. Які дівчата люблять бірюзовий колір?

Досить складний і суперечливий цей колір. Він ніжний і світлий, але поєднує в собі різні відтінки блакитного і зеленого кольорів, будучи одночасно і теплим, і холодним. Хоча цей колір не ярок, і не нав’язливий, багато людей підсвідомо уникають бірюзових речей у гардеробі або інтер’єрі.

Жінки, які люблять речі бірюзового кольору, дуже потайливі, пихаті і горді. У них дуже складний витіюватий характер, з ними важко ладити і знаходити спільне. У цих натур дуже багата уява, вони ніколи точно не можуть визначитися зі своїми вимогами і бажаннями, і часто оточуючим людям здаються неорганізованими, взбалмошными і примхливими.

 Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами! Для нас дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015