Всі види епіляції і депіляції бікіні-плюси і мінуси, протипоказання. Всі види епіляції і депіляції бікіні..

Прагнення бути красивою закладено в жінці генетично. Історики і археологи підтверджують, що жінки стежили за собою з незапам’ятних часів користувалися прикрасами, косметикою, а також намагалися позбутися небажаної рослинності на тілі. Зокрема, достеменно відомо, що єгипетська цариця Нефертіті видаляла волосся з допомогою тягучої маси, що нагадує смолу або сучасний віск.

З розвитком промисловості з’явилися технології, позволивщие жінкам легко і ефективно позбутися зайвого волосся на тілі за допомогою фахівців в салоні або в домашніх умовах.

У даній статті ми розповімо Вам про існуючі на сьогоднішній день види епіляції бікіні, а також про переваги і недоліки кожного з них. Втім, про переваги Вас напевно вже просвітили постачальники даної послуги. Про небезпеку і наслідки використання того чи іншого способу епіляції дівчатам часто доводиться пізнавати на власному досвіді. Давайте розберемося в нюансах видалення волосся в області бікіні.

Зміст:

 • Чим епіляція відрізняється від епіляції?
 • Епіляція області бікіні з допомогою гоління — депіляція бритвою
 • Класична депіляція — механізм, плюси і мінуси
 • Воскова епіляція бікіні (ваксинг, біоепіляція)
 • Холодний або теплий віск, воскові смужки?
 • Епілятор для області бікіні — плюси і мінуси
 • Цукрова епіляція бікіні (шугарінг)
 • Електроепіляція бікіні
 • Лазерна епіляція бікіні
 • Фотоепіляція бікіні
 • Ензимна епіляція бікіні
 • Ультразвукова епіляція бікіні

Популярними способами видалення небажаного волосся в області бікіні є:

• депіляція (гоління, депіляція за допомогою крему)
• епіляція (електроепіляція, воскова та лазерна епіляція, шугарінг, хімічна епіляція, фотоепіляція)

Чим епіляція відрізняється від епіляції?

Депіляція — це спосіб позбавлення від рослинності на тілі, при якому видаляється тільки верхня частина волоса, що виступає над шкірою. Волосяний фолікул не пошкоджується, і тому нові волоски відростають досить швидко.

При епіляції волоски выщипываются, тобто віддаляються разом з коренем. Завдяки цьому ефект гладкої шкіри триває від 7 днів до 4 тижнів. Згодом волоски відростають, і процедуру доводиться проводити заново. Распростаненными інструментами епіляції є віск і пінцет, нитка і електричний епілятор.

Депіляція

Епіляція області бікіні з допомогою гоління: дешево і сердито!

Чудовим перевагою гоління є практично повна відсутність протипоказань. Процедура це швидка і безболісна, однак, вона може не підійти жінкам з індивідуальною непереносимістю або гіперчутливістю.

Неприємним моментом є ймовірність порізатися при необережному або необережному виконанні процедури. М’які пушкове волосся можуть переродитися в жорсткі й колючі. Крім того, волосся відростають вже через 1-2 дні, і тому збривати волоски доводиться досить часто, що може неминуче призвести до подразнення шкіри.

Депіляція бікіні за допомогою хімічних речовин-депіляторів (класична депіляція)

Механізм дії: депілятор — аерозоль, лосьйон, гель, крем та ін. -наносять на шкіру, і, по закінченні декількох хвилин, видаляють за допомогою губки або пластикової лопатки.

Хімічні речовини, які містяться в депиляторах, руйнують частину волосся, яка виступає на поверхні шкіри. При цьому волосяний фолікул залишається цілим і неушкодженим, а значить, волоски відростають швидко. У той же час, явна перевага -волоски відростають м’якими, а шкіра залишається гладкою від 2 до 10 днів, залежно від інтенсивності природного росту волосся у жінки.

Перед тим, як зупинити свій вибір на хімічної депіляції бікіні, слід звернути увагу на серйозний недолік депіляторів. Дівчата з чутливою шкірою можуть отримати сильну алергічну реакцію або навіть хімічні опіки, які можуть бути причиною виникнення рубців надалі. Такі страшні побічні ефекти виникають досить рідко; найчастіше недолік депіляції проявляється в місцевих шкірних реакціях, які швидко проходять.

Епіляція

Воскова епіляція бікіні (ваксинг, біоепіляція)

Воскову епіляцію можна виконати як самостійно, так і в салоні. Жінки з далекої давнини використовували смолу або віск для видалення волосся в області бікіні. У наші дні принципи видалення волосся за допомогою воску практично не змінилися.

Механізм дії: на шкіру наноситься рідкий віск (холодний чи гарячий), а через деякий час його зривають різким рухом разом з приклеєними волосками. Волосся видаляються з коренем, і тому вони відростають лише через 3-4 тижні.

Недолік процедури — її болючість. З-за високої хворобливості процедуру далеко не завжди вдається проводити самостійно, тому багато дівчат вважають за краще звертатися в салон.

У воскової епіляції бікіні в салоні є безліч переваг. Професійний косметолог зможе без праці знизити больові відчуття під час епіляції, вбереже від опіків, порадить засоби догляду за шкірою після епіляції відповідно до особливостей саме Вашої шкіри.

З часом болючість процедури знижується. Волоски стають м’якше і тонше, багато з них перестають рости взагалі.

Холодний або теплий віск, а також воскові смужки для домашньої епіляції продаються в косметичних магазинах.

Епіляція холодним воском є болючою процедурою і неприємною, але ефект від цієї простої і дешевої процедури гарантовано тримається протягом двох тижнів.

Смужки для епіляції необхідно зігріти в долонях, потім їх наклеюють на шкіру і зривають проти росту волосся. При необхідності процедуру повторюють.

Епіляція теплим воском менш болюча. Набори для домашньої епіляції теплим воском продаються в касетах, які необхідно розігріти до 40 градусів. Потім віск наноситься на шкіру і через деякий час його видаляють проти росту волосся. Зона бікіні залишиться гладкою протягом 3х тижнів.

Важливим моментом є ретельне видалення залишків воску з шкіри після епіляції спеціальною серветкою, щоб нові волоски не вростали в шкіру. Такі серветки часто входять у набір для домашнього ваксінг.

Видалення небажаного волосся в області бікіні за допомогою епілятора

Епілятор для області бікіні є поширеним способом видалення волосся в домашніх умовах. Совсеменная б’юті-індустрія пропонує величезний вибір електричних епіляторів з охолоджуючими, знеболюючими і масажними насадками. Деякі епілятори обладнані триммерами і бриючими головками і можуть працювати під водою.

Недолік видалення волосся за допомогою епілятора полягає в хворобливості процедури. Однак оскільки кожен волосок видаляється з коренем, епіляція стає з кожним разом безболісніше і простіше. Гладкість шкіри зберігається протягом 2-3 тижнів.

Побічні ефекти: врослі волосся, роздратування шкіри.

Цукрова епіляція бікіні (шугарінг)

Механізм дії: косметолог наносить на шкіру густу цукрову пасту, і потім видаляє її вручну.

Протипоказань у шугарінга практично немає. Епіляція шугарінг майже безболісний і не дратує шкіру, оскільки цукрова паста не прилипає до шкіри і захоплює тільки волоски. Відростати волоски починають тільки через 3-4 тижні, врослого волосся після цієї процедури зазвичай не буває.

Електроепіляція бікіні

 

Механізм дії: високочастотний струм пошкоджує цибулину, після чого волосок висмикують. Кожен волосок обробляється окремо, тому зазвичай електроепіляція бікіні займає досить довго часу. Для повного видалення волосся потрібно мінімум 6 сеансів через кожні місяць-півтора.

Протипоказання: кучеряве волосся

Побічні ефекти: фолікуліт, врослі волосся, рубці в результаті опіків, гіперпігментація

Лазерна епіляція бікіні

Механізм дії: під час процедури руйнується волосся і волосяний фолікул, шкіра негативного воздейсвию не підлягає.

Результат: стійкий, після певної кількості процедур істотно сповільнюється ріст волосся, що відростає волосся нагадують легкий пушок, і надалі сеанси достатньо проводити раз чи два на рік.

Протипоказання: сиве, руде або світле волосся, дуже смаглява або засмагла шкіра, онкологія, діабет, вагітність.

Фотоепіляція бікіні

Механізм дії: імпульсивний світло видаляє волоски по лінії бікіні, руйнуючи волосяну цибулину. Процедура проходить безболісно, швидко і дозволяє обробляти відразу велику ділянку шкіри.

Протипоказання: засмагла шкіра

Ензимна епіляція бікіні

Ензимна епіляція бікіні — досить безпечний вид епіляції, що дає стійкий результат.

Механізм дії: на шкіру наносяться ферментативні препарати в умовах високої температури. Ферменти руйнують зародкові клітини волосся, а коли закінчується термін експозиції, косметолог видаляє волоски при зниженій температурі за допомогою воску.

Протипоказання: захворювання і стани з протипоказаннями для проведення теплових процедур (онкологія, новоутворення, запалення, захворювання в стадії декомпенсації та ін.)

Побічні ефекти: при дотриманні рекомендацій і протипоказань, побічних ефектів немає.

Ультразвукова епіляція бікіні

Механізм дії: Виконуючи процедуру ультразвукової епіляції бікіні, косметолог використовує поєднання ультразвуку та інгібітора росту зародкових клітин волосся. Ефект після однієї процедури зберігається протягом 2 — 3 тижнів. Для того, щоб видалити волосся повністю, знадобиться від 10 — 12 процедур епіляції в залежності від інтенсивності росту волосся у конкретної жінки.

До побічних ефектів ультразвукової епіляції бікіні відносяться врослі волосся, жорсткі волсы, транзиторні ангиоэктазии, фолікуліт та гематоми.

Протипоказанням для проведення ультразвукової епіляції бікіні знову опиняється чутлива шкіра. Перед проведенням епіляції будь-якого виду необхідно перевірити шкіру на чутливість, видаливши волосся на невеликій ділянці за кілька годин до здійснення повної процедури.

Як правило, жінки докладають багато зусиль для того, щоб залишатися красивими в будь-якому віці. Слід пам’ятати, що для цього важлива не тільки зі смаком підібраний одяг, здорова шкіра, волосся, білосніжна посмішка, але і відчуття внутрішньої впевненості в собі, яке складається з безлічі факторів, у тому числі і усвідомлення того, що зайвого волосся на різних ділянках тіла, наприклад, в області бікіні, немає.

Епіляція бікіні істотно відрізняється від видалення небажаного волосся з інших частин тіла. Справа в тому, що шкіра в області бікіні дуже чутлива, і, вибравши невідповідний спосіб епіляції, легко отримати зворотний результат. Шкіра може почервоніти і почати шелущиться, а при зіткненні з нижньою білизною буде сильно свербіти і свербіти.

З будь-яких питань, пов’язаних з протипоказаннями до епіляції будь-якого типу, ми рекомендуємо Вам звернутися до терапевта або фізіотерапевта.

А який вид епіляції Ви надаєте перевагу?

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015