Як чистити взуття з нубука?

Пригадується епізод з фільму «Москва сльозам не вірить», де головна героїня уважно розглядає Гошу — у того черевики брудні, і він про це чудово обізнаний. Напевно, у Гоші була взуття з нубука і він просто не знав, як її чистити :).

То ми з вами люди сучасні, освічені, давайте запам’ятаємо, як доглядати за таким взуттям.

Звичайно, це кросівки прати в пральній машині можна запросто! А тут — такий благородний матеріал…

Нубук сьогодні — досить популярний матеріал для взуття (насправді це та ж шкіра, тільки оброблена спеціальним способом). Як чистити взуття з нубука, щоб первісний вигляд її залишався як можна довше?

Визнаємо, що даний матеріал досить примхливий у догляді, зате він виглядає чудово! А це того варто — треба лише затратити певні зусилля, і краса вашої взуття залишиться з вами надовго! Які? Зараз розповімо!

Правила догляду

Не скупіться і придбайте разом з нової взуттям емаль-аерозоль, тільки не звичайну, а з водонепропускающим ефектом. Це засіб дуже допоможе нам! Замаскує потертості і освіжить зовнішній вигляд взуття з нубука. Це один з кращих корисних порад.

Якщо хочете «озброїтися» на всі сто, купіть ще і водовідштовхувальне просочення. Тоді новим черевичків не будуть страшні ні калюжі, ні бруд.

Якщо на і взуття ви помітили білі плями, протріть їх вологою ганчірочкою.

Головне правило — чистити цей матеріал потрібно тільки в сухому стані. І ще додаткові витрати: у взуттєвому магазині на вітрині повинні бути спеціальні губки і щіточки, які допоможуть вам у такій важливій справі, як догляд за взуттям з нубука. Такі засоби схожі на гуму, після обробки ними шкіра стає шорсткою на дотик.

Всі крему, щітки та аерозолі для звичайної шкіряного взуття вам не підійдуть!

Нубук не виносить зберігання в поліетилені, після цього в черевиках з’явиться неприємний запах. Тільки картонні коробки або полички в шафі-купе! своїми руками можна зробити такий за нашим радам).

Частіше провітрюйте свою обновку. Також можна таку шкіру мити шампунем: «Shampoo Collonil», а після цього нанести аерозоль «Waterstop».

Сподіваємося, ви запам’ятали, як чистити нубуковую взуття.

 

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015