Як плести коси, плетіння косичок самій собі

Як плести косички самій собі

Кращою прикрасою жінки у всі часи вважалися красиві довге волосся. Зараз вкрай рідко можна зустріти дівчину з косою до пояса і нижче. Але стверджувати, що коса зжила себе не можна.

Дівчата з волоссям по плечі дуже часто роблять зачіски з кіс різної форми, викладають із них зачіски, роблять візерунки. Химерні переплетення волосся часто об’єднують з простою звичайною косою, створюють цілі композиції з кос. Добре відомі такі зачіски, як французька коса, коса «риб’ячий хвіст», безліч джгутів. З кос можна зробити зачіску на будь-який життєвий випадок: для романтичного побачення, строгу зачіску для офісу, елегантну для зустрічі з партнерами по бізнесу, кокетливу і озорую для дружньої вечірки. Зробити такі зачіски можна вдома, вам на допомогу прийдуть мами і подруги, але, погодьтеся, було б чудово навчитися плести складні коси. Проста коса не викликає утруднення не в однієї дівчини, але для різноманітності навчитеся робити хоча б основні види складних кос. На нашому сайті ми розповімо, як плести косички самій собі. Почнемо з найбільш простих і поступово перейдемо до складніших.

Як плести французьку косу самій собі

Багатьом жінкам відомо, що зачіска дуже важливий елемент зовнішності. Правильно підібрана зачіска стане доповненням вашого образу і іноді дозволить обійтися без дорогих прикрас, т. к. приверне увагу оточуючих до себе.

Нещодавно в моду увійшли африканські косички «дреди», дуже доречні для молодої дівчини на відпочинку, на морському березі. Однак віддавши достатню суму за плетіння таких кісок, деякі забувають, що у великому місті вони не дуже відповідають образу ділової жінки. І абсолютно не підходять для офісів з певними вимогами дрэсс-коду.

Однак наша розмова піде про те, як плести французьку косу самій собі. Це досить універсальна зачіска, вона підійде багатьом жінкам і домогосподаркам і діловим жінкам, буде доречна для усіх від шкільного віку до дам бальзаківського віку.

Французьку косичку можна заплітати строго, стримано, по-діловому або робити її розпатланою вільною. Існує багато видів плетіння французької коси. Про найпоширеніших ми розповімо вам в цій статті.

При плетінні класичної французької коси, в зачіску вплітаються все волосся, і навіть чубчик. Плетуть таку косичку, так само як і всі інші види французької коси, впритул до шкіри голови. Починають плетіння з чола і продовжують до потилиці. Спосіб переплетення пасом відрізняється від плетіння простий коси, хоча починають так само з трьох пасом. Відокремлюємо три маленькі пасма і поступово додаємо невелику частину волосся при кожному переплетенні. Так в косу збираються все волосся.

Можна плести французьку косу трохи по-іншому. Перший варіант передбачає плетіння зверху вниз, а зараз розглянемо спосіб плетіння знизу вгору. Якщо плести знизу, то в лобовій частині голови потрібно зробити гарний пучок, або розмістити в цьому місці відповідне нагоди прикраса. Можна зробити таких кісок кілька, поєднати їх в одному місці.

Плести французьку косу можна не тільки на довгому волоссі, достатньо 12 см довжини і можна намагатися робити зачіску. Сувора французька косичка, туго заплетена досить довго зберігає первозданний вигляд. Зробивши її якось можна зберегти її пару місяців. Мити голову потрібно шампунем один раз в тиждень.

Французька косичка на вигляд здається складною, і багато будуть вражені вашими здібностями в перукарському мистецтві. Тим більше, що цю красу ви зробили самостійно. Але після декількох тренувань, плетіння косичок самій собі буде для вас справою нескладним.

Як плести французьку косу самій собі. Розберемо по пунктах:

1. Волосся слід розчесати. Відокремлюємо пасмо волосся по центру, і поділяємо на три маленькі пасма.
2. Праву прядку перебрасываем через середню, а потім ліву перебрасываем через середню.
3. З розпущених волосся беремо невеликі пасма, і приєднуємо їх до правої і лівої пасмам. Кожен раз приєднуйте однакові за розміром прядки, тоді коса буде рівною. Якщо ваша мета зробити романтичну зачіску слабо заплетеної коси, то пасма беріть широкі з великою кількістю волосся. Якщо ж хочете зробити акуратну сувору косичку, то прядки повинні бути тонкими. Косу потрібно плести так до тих пір, поки не зберете все волосся.
4. Коли косичка буде доплетена до кінця, закріпіть волосся гумкою або якщо довжина дозволяє, зробіть пучок і закріпіть шпильками.

Як плести косички самій собі. Наступна коса це — французька коса навпаки

Її ще називають «дракончик». Після того як ви освоїли плетіння класичної французької коси можна сміливо приступати нової зачіски. У вас точно вийти.

1. Відмінною особливістю перевернутої французької коси є перехрещування пасом. Бічні пасма не перекидаються через середню пасмо, а заводяться під неї. Починайте плетіння з невеликою пасма, розділеною на три частини.
2. Захоплюйте нові пасма і додайте їх до основним при кожному переплетенні, збільшуючи обсяг коси.
3. Коли все волосся зібрані, то починайте плести звичайну косу, тільки бічні пасма раніше заводите під центральну.

Легку недбалість у зачісці, настільки популярну сьогодні, можна отримати, зробивши розпатлану французьку косичку. Особливо ефектно вона виглядає на кучерявих волоссі. Зробити зачіску нескладно.

1. Починати потрібно з плетіння перевернутої або класичної французької коси.
2. Потім, починаючи з кінця коси, втягуйте бічні пасма, послаблюючи плетіння. Пройдіть так всю косу до найперших переплетень. Таким чином, ви додасте обсяг косі і легку недбалість. Важливо не сильно послабити косу, а тільки витягнути, розпушити пасма.

Як плести косички. Французька коса навколо голови

1. Розділіть рівне волосся по лінії від одного вуха до іншого. Нижню частину зберіть волосся в хвостик. Біля лівого вуха візьміть пасмо волосся, розділіть на три пасма і плетіть французьку косичку класичну або перевернуту.
2. Пасма вплетаемые при кожному переплетенні повинні бути середнього розміру. Косу укладаємо як обідок від одного вуха до іншого. Після того, як зберете все волосся, їх можна закріпити гумкою або продовжити плетіння простий кіски і закріпити його шпилькою.

Наступний вид коси — джгут. Як плести коси самій собі

1. Розчесане волосся збираємо у хвіст і фіксуємо його гумкою.
2. Волосся в хвості розділіть на дві частини і закрутіть їх в одну сторону, або обидві вправо, або обидві вліво. Закручувати потрібно туго.
3. Далі закручені пасма переплетіть між собою в протилежному напрямку. Якщо кожна пасмо закручена вправо, то між собою їх сплетіть вліво. І закріпіть гумкою.
Хвіст можна розділити на три пасма і зробити більш складний джгут за цим принципом.

Як плести косички-джгути

Кіски-джгути плетуть аналогічно французької косичку. Точно так само відбирається маленька пасмо, а потім додатково в процесі плетіння включаються пасма. В результаті на голові утворюється візерунок, виконаний перекрученими пасмами. Зачіска виглядає дуже цікаво, виконувати її зможе кожна дівчина після деякого тренування.

1. Волосся поділяємо на дві частини по вертикалі, проділ повинен пройти посередині голови. Одну частину волосся скріплюємо гумкою і залишаємо, все увагу перемикаємо на другу частину волосся.
2. Виберіть пасмо близько особи і направте її від проділу до скроні. Два рази перекрутіть в бік потилиці і затисніть рукою. Тут вам буде потрібно помічник, щоб затискати перекручені пасма.
3. Другою рукою відокремте ще одну пасмо і перекрутіть кілька разів, потім перекрутіть її з першої і притисніть рукою. Далі відокремлюйте нові пасма перекручуйте і приєднуйте до джгуту. Закручуємо його по всій довжині волосся.
4. Готовий джгут закріплюємо гумкою.
5. Із залишених спочатку волосся потрібно сплести такий же джгут.
6. Два красивих джгута скріпіть гумкою. Кінці можна залишити у вигляді двох хвостиків, заплести косичку або зробити джгут.

Як плести «колосок» самій собі

«Колосок» це гарна зачіска на кожен день. Перш ніж плести косу потрібно підготувати волосся. Зробити невеликий начісування біля коріння, а потім розчесати волосся масажною щіткою. Це додасть зачісці більше обсягу, якщо у вас досить густе волосся, то цього не можна робити.

Починайте робити косичку з верхньої частини голови, вибравши три тонкі пасма. Можна вибрати пасма товсті або дуже тоненькі, від цього залежить товщина колоска.

Плететься колосок так само, як і звичайна коса: ліву пасмо переносять і накривають середню, потім те ж роблять правою частиною. Одночасно захоплюються волосся з двох сторін і приєднуються до пасом. Великим пальцем правої руки підхопите знизу прядку волосся і підтягніть до правої, з трьох основних пасом. Лівою рукою притримуйте дві інші основні пасма. Потім праву пасмо перекладіть на середню. Так само поступите з лівої пасмом.

Укладайте волосся в косу, поки не вплетете все волосся. Після цього можна заплести звичайну косичку або залишити хвостик.

Як плести коси самій собі. «Риб’ячий хвіст»

Коса «риб’ячий хвіст» виглядає складно і, здається, що для цього потрібні руки майстра. Але плететься вона не складніше всіх інших кос, потрібно лише працювати акуратно.

Волосся потрібно зачесати назад і взяти два пасма волосся біля скронь і перехрестити їх, покласти праву зверху лівою. Невелику прядку потрібно взяти з-під лівої основного пасма і перехрестити з правої основної пасмом. Потім так само беремо прядку з-під правої пасма і схрещуємо з лівої. Так потрібно заплести косу до кінця. Внизу волосся закріплюють гумкою.

Можна спробувати інший варіант «риб’ячого хвоста». Волосся зібрати в хвіст і стягнути гумкою. І починати плести косу шляхом загарбання пасом з-під хвоста.

Косу можна плести не туго, почати плести косу збоку, спрямовуючи її наперед через плече. Або заплести дві, три коси, можна розташувати косу як обруч. Можна починати плести від чубчика або лоба, від маківки або від лінії росту волосся. Різних варіантів дуже багато.

Туго заплетені коси не потребують прикрасах, такі зачіски рельєфні і досить ефектні. Вдало підібраною гумки буде цілком достатньо. Якщо ж коса, розхристана і сплетена вільно, то можна прикрасити її декоративними шпильками, стрічками, шнурочками, шпилькою.

Ми розповіли, як плести коси самій собі. Тепер ви можете зробити собі зачіску на кожен день без перукаря і стиліста. Порадуйте такими косами свою маленьку доньку, їй вони точно сподобаються. Придумайте свої оригінальні варіанти зачісок і будьте чарівні.

Ссылка на основную публикацию