Як пофарбувати хутро в домашніх умовах?

Припустимо, ваша шубка вицвіла або просто вам набридла. А можливо, ви просто хочете додати вашій одягу з хутра фантазійний, незвичайний вигляд? Або зробили хутряний футляр для телефону? А йти в хімчистку не хочеться для того, щоб пофарбувати хутро? В домашніх умовах спробуйте зробити це, прочитавши наші поради.

Забарвлення хутра своїми руками

Зазвичай, хутро фарбують в темні кольори — чорний, коричневий або темно-коричневий. Тому що тоді дефекти хутра будуть видні менше. Крім того, це основне правило фарбування хутра — фарбувати можна тільки в більш темний колір.

Не хвилюйтеся — ця процедура не більш складна, ніж чистка килимів в домашніх умовах.

Всі операції фарбування хутра робляться тільки в спеціальних баркасах з нержавіючої сталі або пластмасових бочках. Існують два основних методи фарбування хутра:

  1. Фарбування окислювальними та фарбування кислотними барвниками.
  2. Тонування.

Перший спосіб — найпоширеніший . По-перше, це дешевше, по-друге хутро цим способом фарбують при більш низьких температурах. У хутра, пофарбованого окислювальними барвниками — більший блиск, якщо порівнювати з хутром після кислотного фарбування.

У магазинах тепер з’явилися спеціальні спреї для фарбування хутряних виробів. Але ви повинні знати, що такий метод неминуче буде фарбувати все, до чого буде торкатися хутро. Нижче ви побачите відео, де у майстрині вийшло відмінно попрацювати з фарбою для волосся.

Важливо:

Перед тим, як пофарбувати хутро своїми руками, потрібно перевірити продубливаемость шкур на температуру зварювання. Стара шкірка може просто не витримати фарбування і розвалитися під час фарбування. Якість фарбування хутра багато в чому залежить від здатності барвників проникати вглиб волосся. Фарбувальний розчин погано проникає в структуру жирного і брудного волосся. Для цього потрібно шкуру заморити.

Розчин для уморения складається з води з температурою 35-38 градусів, солі 20 г/л,2-3 г/л аміаку 25%,мийного засобу 1 г/л-так зване ПАР (поверхнево активна речовина), їм може служити привоцел, миючий засіб ОП або, якщо є вдома, просто недорогий шампунь, сода харчова 1-2 г/л.

Удачі вам в експериментах!

Цікаве відео, як пофарбувати хутряний виріб фарбою для волосся:

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015