Як помити натяжна стеля?

Фірми-виробники натяжних стель і пропонують послуги з їх монтажу часто кажуть своїх клієнтів, що якщо вони замовлять варіант подорожче, то будуть позбавлені такого неприємного заняття, як миття натяжних стель і повноцінний догляд за ними. Погодьтеся, приємний бонус?

Дійсно, більш дорогі версії цього ремонтного гаджета мають на увазі покриття спеціальним складом, що оберігає ваш стеля від збору пилу та інших забруднень. Однак, варто переплачувати (і часом чимало) за те, що деяким приносить задоволення і відчуття чистоти в будинку, створене своїми руками? Адже навіть фахівці з фен-шуй вже визнали, що прибирання, винос мотлоху і наведення порядку — це своєрідний ритуал, схожий на очищення від негативу в житті.

Та й скільки може пройти часу, перш ніж ви захочете, нарешті, помити натяжна стеля, навіть якщо він супер-пупер? Рік-два-три після його монтажу?

Природно, зробити це не важко, а приємних відчуттів і користі — маса. Не хвилюйтеся, а записуйте, що вам знадобиться в цьому цікавій справі.

До речі, якщо ви сумніваєтеся, що на натяжній стелі є хоч якась бруд, проведіть по ньому пальцем. Пил і жир (якщо він розташований на кухні) здатні притягатися до нього з силою магніту. Це ми не говоримо ще про бризках шампанського і слідів від м’ячів, якими люблять перекидатися ваші діти.

Як помити натяжна стеля?

Якщо часу після ремонту минуло трохи, просто протріть стелю сухою ганчірочкою. При цьому бажано надіти респіратор і окуляри проти попадання пилу в очі і ніс.

Можна скористатися пилососом для збору пилу, тільки включити його на маленьку потужність, щоб не пошкодити покриття. Якщо такої функції у вашому пилососі немає, просто не торкайтеся їм стелі, а пилососьте на відстані.

Якщо справи йдуть гірше, придбайте в господарському магазині (або будівельному) спеціальну рідину для миття стелі такого роду. Запам’ятайте: жодних абразивних засобів! Враховуйте, матовий або глянцевий стеля у вашій квартирі — це важливо, щоб не нашкодити йому. Якщо грошей на спеціальний розчин шкода, приготуйте мильну воду, а після того, як протрете стелю мокрою губкою, настає черга вже чистої води. До речі, якщо ви ушиваєтеся на кухні, то краплі жиру і нагару на стелі заберуться рідиною для миття посуду. Для глянсових стель найбільш підійде засіб для миття вікон.

Руками стеля мити незручно, дуже знадобиться палиця-щітка (або спеціальний штатив) для миття вікон.

Будьте акуратні, не тисніть на натягнуту тканину і тим більше, не намагайтеся відшкребти нагар або бруд чимось гострим або жорсткою щіткою.

Якщо ви не задоволені результатами, а натяжна стеля сильно забруднений, не скупіться: запросіть в будинок фахівців клінінгової фірми. Вже вони-то знають, як здійснювати догляд за глянцевим натяжною стелею (так і матовим теж), ще й цінні поради вам дадуть. Удачі!

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015