Як прибрати внутрішній жир — кращі вправи, що спалюють внутрішній жир

Внутрішній жир таїть в собі велику небезпеку, ніж підшкірний жир. Цю напасть ще називають вісцеральний жир. Він скупчується в черевній порожнині в області нирок, кишечника, обволікає практично всі внутрішні органи і збиває роботу організму. Якщо підшкірний жир носить більше естетично негативний характер, то вісцеральний жир може завдати значної шкоди здоров’ю.

Які вправи допоможуть позбутися від внутрішнього жиру?

Внутрішній жир, що сприяє виникнення та погіршення перебігу таких хвороб, як атеросклероз, слабоумство, рак, хвороби прямої кишки, високий кров’яний тиск, а так само інсульт, цукровий діабет другого типу.

Велику роль у формуванні цього жиру надає харчування. Харчові звички сприяють накопиченню запасів на рівні талії. Людям, які піклуються про своє здоров’я та красу, потрібно уникати вживання простих жирів, які удосталь містяться в кондитерських виробах, маргарині, олій, гідрогенізованих — в тому числі, а більше включати в своє меню фруктів, овочів і нежирних молочних продуктів.

Читайте також: Основи правильного харчування для Вашого здоров’я та краси.

Але однією дієтою не впоратися. Найбільше внутрішній жир любить лежання на дивані або сидіння на офісному стільці. Для повної перемоги необхідна постійна фізичне навантаження. І, як показали дослідження, кращими в цій боротьбі є аеробні вправи, лідери яких — це біг, плавання, теніс, їзда на велосипеді, катання на лижах, ковзанах, сноуборд і просто інтенсивна ходьба.


Необхідна умова — це правильне дихання. Адже саме кисень дозволяє жиру руйнуватися під дією фізичних навантажень. Доступ до кардіотренажерам — це ідеальне рішення. Щоденні 10-20 хвилинні заняття на велотренажері прискорює метаболізм, і допоможуть зігнати необхідну кількість внутрішнього жиру.

Читайте також: Як прискорити метаболізм і, нарешті, схуднути?

Для довідки: до кардіотренажерам відносяться велотренажер, степпер, бігова доріжка, еліптичний кросстренажер, гребний тренажер, ручної велотренажер — ручний ергометр і скелелаз.

Якщо тренажерів немає, допоможуть аеробіка або танцювальний фітнес.

Читайте також: Кращі домашні танці для схуднення!


А також:

 1. Біг на місці. Таке просте дитяче вправа здатне зменшить вісцеральний жир. Бігати потрібно довго, від 20 хвилин. Не рідше 3-4 разів на тиждень.
 2. Стрибки на місці або скакалка. Це теж кардіонавантаження. Досить 3-4 підходи по 5-7 хвилин. Секрет схуднення при таких вправах це їх тривалість і низька інтенсивність.
 3. Бадмінтон, теніс і всі види рухливих ігор, в тому числі — і баскетбол і футбол. Вони сприяють схудненню. Якщо грати 2-3 рази в тиждень, то не менше, ніж 40-60 хвилин за день.

Для позбавлення від внутрішнього жиру на талії, на додаток до всього, потрібно додати вправи на прес, вони зміцнять м’язи живота. Секрет позбавлення від внутрішнього жиру — це різноманітність таких вправ.

Додатково для спалювання жирів багато фітнес-інструктори радять утеплювати потрібну зону. Так, в рази ефективніше буде качати прес в теплому светрі або пояс з собачої шерсті.

Кращі вправи для зменшення внутрішнього жиру

 • Прес класичний
  Вихідне положення: лежачи на спині, руки зігнуті в ліктях, зімкнуті в замок за головою. Ноги, зігнуті в колінах, ступні на підлозі. Лежачи на спині, піднімати верхню частину тіла і стосуватися колін. Починати виконувати цю вправу потрібно з 10 раз в день, 4 рази на тиждень.
 • Прес навпаки
  Вихідне положення: лежачи на спині. Випрямлені ноги потрібно піднімати до утворення прямого кута між ними та тулубом. Ідеальним ця вправа буде, якщо носками ніг стосуватися підлоги за головою. Ось така гімнастика! Для початку вистачить 10 раз в день 3-4 рази в тиждень.
 • Підйом тулуба зі скручуванням
  Вихідне положення: лежачи на спині, руки зігнуті за головою, а ноги в колінах. Стопи стоять на підлозі. Те ж вправу на прес лише в завершенні лівий лікоть стосується правого коліна. А в наступний підхід правий лікоть стосується лівого коліна. Щоденна норма близько 20-30 разів в день. 3 рази в тиждень.
 • Прес подвійний
  Більш важке вправу. Вихідне положення: лежачи на підлозі, руки в замку за головою, ноги зігнуті в колінах. Для виконання вправи потрібно підтягувати ноги і піднімаючи тулуб, торкаючись ліктями до колін. Таким чином, опора доводиться тільки на поперек. У цьому положенні м’язи преса не отримують належного відпочинку, і тому швидше втомлюються. Звідси і велика ефективність вправи. Досить буде 10-15 разів на день, 2-3 рази в тиждень.
 • Повороти ніг з положення лежачи
  Вихідне положення: лежачи на спині, ноги підняті під кутом 90?. По черзі нахиляти ноги спочатку в ліву сторону, потім в праву. При цьому намагатися стосуватися ступнями підлоги. Така вправа задіює бічні м’язи живота і допомагає прибрати боки. Щоденна норма — 20 разів в день. Практично всі вправи на прес можна виконувати щодня. Але оптимальною частотою вважають 3-4 рази в тиждень.

Через місяць виконання вправ можна збільшувати інтенсивність тренування в півтора рази.


Всі вправи потрібно виконувати поступово, плавно збільшуючи навантаження. А силові вправи — такі, як прес — чергувати з аеробними навантаженнями.

З допомогою цих простих рекомендацій можна легко впоратися навіть з самими важкодоступними покладами внутрішнього жиру.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і у Вас виникли думки з цього приводу, поділіться з нами. Нам дуже важливо знати Вашу думку!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015