Як придумати розпис: 7 порад, як вибрати підпис на паспорт і документи

Як тільки настає момент отримувати перший паспорт, багато хто замислюється над питанням — яку підпис поставити на документ? Витончена, граціозна і незвичайна — для жіночої половини, і манірна, стримана і м’яка — для чоловіків.

Читайте також: Як правильно написати резюме на роботу?

Так як придумати унікальну, запам’ятовується підпис?

Для довідки: Як все-таки правильно казати — «розпис» або «підпис»?
Багато людей плутають слова «підпис» і «розпис», надаючи помилково їм одне і те ж значення. Але необхідно роз’яснити, що ці слова — різні, і позначають далеко не одне і те ж. Підпис — це і є та сама унікальна карлючка, яка є у кожної людини, має паспорт. Слово «розпис» має зовсім інший зміст — це може бути розпис молодят в Загсі, або ж розпис стін в храмі.

Значення підпису для людини:

 • Характер людини на папері
  Досвідчений графолог з легкістю може визначити щодо підпису не тільки стать людини, але і приховані риси характеру, його емоційне, внутрішній стан.
 • Прийняте рішення
  Підписуючи документи, людина залишає свій слід на них. Підпис підтверджує свою згоду або не згоду. Вона виражає волю.
 • Ідентифікатор людини
  Підпис носила найважливіший характер в історії людства — згадайте хоча б значення підписання міжнародних договорів, законів, реформ. А підписи королів, царів, імператорів і великих президентів?

Підпис паспорта, закордонного паспорта, будь-яких документів, повинна задовольняти трьом незмінним критеріями:

 • Унікальність.
 • Складність у відтворенні.
 • Швидкість у виконанні.

Це — не жарт, підпис повинна бути індивідуальною для кожного, і до того ж її необхідно робити швидко, поєднуючи зі складністю у виконанні іншою людиною. Тільки Вам повинно бути відомо, як виконується Ваша підпис.

Як придумати унікальну і запам’ятовується підпис — інструкція

 1. Букви з прізвища
  Свою творчість над обдумуванням підпису варто почати з експериментів над власним прізвищем. Традиційно використовують перші три букви.
 2. Букви з імені та по батькові
  Ще однією невід’ємною частиною підпису є букви з імені або по батькові, або все разом. Спробуйте спочатку поставити одну велику літеру прізвища, а потім дві малі літери з імені.
 3. Латинські літери
  Все частіше в підписи почали використовувати букви латинського алфавіту. Можна попрацювати з літерами, які не перетинаються з кирилицею. Вимальовується маса варіантів для цікавої підпису з літерами D, F, G,U, L, V, Z, Q, W, R, S, J, N».
 4. Чоловіча та жіноча підпис
  Характерні відмінності: чіткі лінії — для чоловіків, і більш згладжені лінії — для жінок.
 5. Нерозбірливий розчерк
  Відмінною рисою для вашого підпису незмінно стане розчерк. Це може бути серія ламаних ліній, і що-то в заокругленій варіанті.
 6. Буква на букві
  Кінець однієї літери стає початком іншої літери. Вони доповнюють один одного, додаючи незвичайності вашого підпису, і що головне — унікальності.
 7. Тренуватися!
  Дійсно, дуже важливо старанно потренуватися на білому чистому аркуші паперу над виконанням підпису. Це має робитися швидко, а виглядати не менш витончено, ніж, якби Ви виводили її ретельно. Попереду підписувати масу документів, тому варто відточити майстерність «швидкої підпису».

Автор: Наталі.

Ссылка на основную публикацию