Як стати позитивною людиною? Реальні поради

Життя не завжди схожа на казку. Іноді трапляються в ній і сумні моменти. І тільки зберігаючи в душі позитив, ми здатні набратися сил і зарядити енергією себе для боротьби з труднощами, досягнення поставлених цілей і прийняття правильних рішень.

Нерідко нам доводиться боротися з негативними емоціями, відчувати себе глибоко нещасними, самотніми і незрозумілими. А адже змінити своє життя на краще дуже легко — достатньо лише слідувати простим правилам позитивної людини.

Зміст статті:

 • Шукайте позитив у всьому!
 • Наш настрій залежить від оточуючих
 • Наші думки і бажання
 • Як діє сила тяжіння?
 • Настрій залежить від запахів навколо?

Навіть у найгірші моменти життя є щось хороше

1. Шукаємо позитив в різних ситуаціях

Шукайте це добре. Звільнили з роботи? Значить, попереду нова, ще більш цікава. А разом з нею нові знайомства і новий творчий шлях. Затримали потяг? Це привід прочитати, нарешті, улюблену книгу, або купити подарунки для близьких людей. Дочка одягла косуху, черевики на тракторній підошві і пофарбувала волосся в зелений колір? Порадійте тому, що вашій дитині чужий інстинкт стадной сірості — це, безсумнівно, привід стати ближче один до одного і навчити дитини почуття міри.

2. Людей з негативними емоціями і мисленням краще уникати.

Як правило, вони і стають джерелом нашого поганого настрою. Постійні скарги колег на важке життя під крилом самодура-начальника, «друзі», сплетничающие один про одного, родичі, які приїжджають в гості тільки для того, щоб позловтішатися над нашим становищем або, навпаки, зайняти грошей — все це фактори, яких можна просто уникати. Дружба ж повинна приносити тільки позитивні емоції. Варто додати, що і самим нам слід розучитися скаржитися.

3. Під лежачий камінь вода не тече.

Більшість людей, стикаючись з труднощами і проблемами, намагається про них просто забути. В крайньому випадку, вилити душу друзям і, знову ж таки, забути. Але проблеми самі собою не вирішуються, і з більшим їхнім числом цілком можна впоратися, якщо не сидіти, склавши руки.

Набрид безлад у домі? Виділіть собі хоча б десять хвилин в день на прибирання. Але кожен день. Левова частка безладу влаштовується дітьми? Придумайте з малюками гру, де за чистоту і порядок в будинку раз у тиждень присуджуються призи від мами і тата.

Гроші утекають річкою? Не встигаєте навіть потримати в руках зарплату? Плануйте витрати заздалегідь, складаючи списки покупок. І ніколи не беріть грошей в магазин більше, ніж потрібно за списком — це охоронить від спонтанних покупок речей, без яких цілком можна обійтися.

Мовчки страждаєте від зайвої ваги, роняючи сльози на кілограмовий уплетаемый торт? Полюбіть себе такою, яка є, або почніть свій суворий і жорсткий шлях до ідеальної фігури. Удача, як відомо, посміхається тільки сміливим.

Життя — це рух. Будь-яка дія, спрямована на зміну ситуації, буде мати свої позитивні результати, або, як мінімум, досвід. Що теж безцінне.

Піднімаючи настрій іншим людям, ми піднімаємо його і собі

Перебуваючи в поганому настрої, ми не бажаємо робити добрих вчинків. Ми не бачимо в цьому сенсу і замикаємося у своїй раковині. Але, як показує життя, навіть крихітний добрий вчинок здатен змінити депресію на посмішку, коли ми робимо щасливими близьких і зовсім сторонніх людей. І зовсім необов’язково це має бути порятунок потонулого трактора, або політ Бетмена над злочинним містом. Це може бути просто записка в пару ніжних рядків, яку ви запхали в кишеню дочки. Або кулінарний сюрприз для чоловіка, який так давно мріє про м’ясному рагу з сирною скоринкою в горщику.

Прагнення зробити когось щасливішим просто неминуче робить щасливими і нас.

Слідкуйте за своїми думками і бажаннями!

Думки — явище матеріальне: «Якщо занадто довго вдивлятися в безодню, безодня починає вдивлятися в тебе».

Це доведено вже давно. Якщо сильно чогось боятися — рано чи пізно воно станеться. Якщо постійно жити з негативними думками, стає способом життя. І потім вже дуже складно перерубати цей вузол і змусити себе мислити позитивно.

Насамперед, слід відганяти від себе негативні думки. Категорично і нещадно. Не виходить? Абстрагуйтеся. Знову не виходить? Відверніть себе фізичною роботою — це завжди допомагає. Не притягивайте до себе негатив поганими думками. Думайте тільки про хороше і налаштовуйте себе лише на позитив.

Ніколи не кажіть «ЯКЩО вийде…» про те довгоочікуваному. Говорите «КОЛИ», стверджуючи у себе в свідомості факт, що це довгоочікуване обов’язково здійсниться.

Сила тяжіння в дії

Позитивний, налаштований на краще людина незмінно притягує до себе все саме хороше. З такою людиною, очі якого повні життєлюбства, мовою якого гумор, кредо якого — «ні дня без посмішки» і «геть депресії», хочеться дружити і спілкуватися. Така людина завжди оточений друзями і є душею компанії. Навряд чи він залучав би кого-небудь, постійно скаржачись на важку долю, зітхаючи і запиваючи горі в кутку шинку пляшкою міцного пива.

Як стати позитивною людиною?

 1. Не збираєте в собі негативні емоції. Звільняйте свідомість від образ і неприємних спогадів для радісних думок.
 2. Позбавтеся від звички картати себе за помилки.
 3. Не відмовляйте собі в тому, що доставляє вам задоволення, танцюйте, співайте, слухайте музику, займайтеся творчістю або спортом. Головне, щоб всі негативні емоції мали вихід назовні. І не на близьких людей, а через психологічну розрядку, і завдяки гормонам щастя.
 4. Посміхайтеся. Посміхайтеся, ледь прокинувшись. Посміхайтеся у відповідь на чиєсь хамство в транспорті. Посміхайтеся, коли вам погано. Гумор і посмішки знецінюють всю серйозність проблем, вони є кращим анальгетиком від смутку і депресій. Дякуйте долі за кожен подарований радості мить, за кожен прожитий день і вчіться мислити тільки позитивно. Роздавайте свої посмішки. Щиро, від душі даруйте посмішки на роботі, вдома, на вулиці. Нехай 50 чоловік із ста подумають, що у вас не всі вдома, але інші 50 посміхнеться вам у відповідь. Дана терапія гарантовано допомагає позбавитися від депресії. У фотоательє зробіть знімки усміхнених, а краще сміються осіб кожного члена сім’ї в максимально великому форматі. Розвісьте знімки на стінах квартири. Проходячи повз них, ви мимоволі будете посміхатися.
 5. Створити в будинку атмосферу тепла і затишку. Способів для цього — безліч. Допомагають тільки стіни того дому, в який хочеться повертатися.
 6. Знаходьте хоча б півгодини в день для потакання своїм слабостям. Розслаблення і релаксація наодинці з собою і улюбленим заняттям — просто обов’язковий пункт у режимі дня оптиміста.
 7. Експериментуйте зі своїм життям. Міняйте зачіски, одяг, сумочки та місце проживання. Переставляйте меблі і подорожуйте. Рух і зміна вражень — найкращі ліки від депресій.

Запахи та гарний настрій

Давно відомо, що запах здатний закрутити голову, занурити в депресію, підняти настрій, вилікувати і, навпаки, викликати прояв недуги. Запахи, як провокатори емоцій, можуть нагадувати про певні події в житті, заспокоювати або збуджувати кров:

 • Корисно запам’ятати, що з депресією і станом неспокою допомагають боротися аромати цитрусових та імбиру.
 • Запах розмарину сприяє зосередженню і стимулює діяльність мозку.
 • Лаванда, надає заспокійливий ефект, сприяє позбавленню від хвилювання, страху і дратівливості.
 • Заряд бадьорості можна отримати і від аромату свіжозавареної кави.
 • Відомий антидепресант — ваніль. Аромат ванілі розслаблює, підвищує настрій і, до речі, для бажаючих схуднути, перебиває бажання відправити в рот що-небудь солодке.

 

Не відкладайте на потім «шлях до оптимізму». Почніть прямо зараз. Оптимізм має стати хронічним і невиліковним. Посміхайтеся, дівчата! І не забувайте ділитися з нами своїми міркуваннями по темі!

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015