Яка робота для молодої дівчини вважається непрестижною і безперспективною?

Всі ми чули таку фразу «Всі професії важливі, всі професії потрібні». Та, незважаючи на це, сучасна молодь поділяє працю на престижну й непрестижну. Тому сьогодні ми вирішили розповісти Вам про «безперспективною» роботи, яка дає багато корисних навичок.

Безперспективна і непрестижна робота для молодої дівчини, яка навчає вельми корисним умінь:

 1. Офіціантка

  — влаштуватися на цю посаду в забігайлівку місцевого масштабу досить просто. Ця робота дуже важка, ви цілий день будете перебувати на ногах. Крім цього вам щодня доведеться терпіти невдоволення, причіпки і неповагу з боку клієнтів, не виключені липкі погляди і шльопанці… В замін на це ви купуєте мізерну зарплату і чайові. Але крім цього робота офіціантки дає деякі корисні навички. Наприклад, вміння слухати, знаходити компроміс і вгадувати бажання клієнта. Адже чим краще обслужишь відвідувача, тим вище чайові.

 2. Продавець

  — серед молоді ця професія не користується особливою популярністю. Хоча саме від якості роботи продавця залежить прибуток багатьох компаній. До того ж ця посада вимагає постійного спілкування, тому з’являється можливість завести добрих і корисних знайомих. А правильно побудований коло спілкування дає можливість продати і купити все, що душа забажає. Також не варто забувати і про те, що продавець — це найбільш високооплачувана професія.

 3. Секретар чи помічник

  — це людина, яка повністю відповідає своєму керівнику. Саме тому, після 90-х рр. багато стали вважати, що на цій посаді можуть працювати тільки красиві, але при цьому нічого не знають і не вміють дівчини. Однак сучасний секретар — це освічені молоді люди, які знають 3-4 іноземні мови, легко можуть розташувати до себе будь-якої людини, чудово управляються з будь-якою офісною технікою. Не варто забувати, що за спиною секретаря знаходиться людина, яка орудує мільйонами. Досить часто помічник знає про діяльність компанії і життя свого керівника набагато більше, ніж він сам. А вільний доступ до документів і відмінне знання всіх внутрішніх питань дають йому величезну владу, головне правильно нею скористатися. Окрема розмова, робота секретарем на ресепшені-читайте відгуки.

 4. Няня

  Професія нянею в нашій країні не вважається найпопулярнішою, проте багато молоді дівчата пробували виконувати дану роботу, оскільки вона не вимагає особливих навичок. Найголовніше любити дітей, розбиратися в медичних аспектах догляду за ними і трохи розуміти дитячу психологію. Влаштувавшись на роботу нянею, ви отримуєте робочий день наповнений шумом, криком і пустощами, принадами і несподіванками. А в кінці трудового дня — довгий і докладний звіт перед батьками. Але дана робота також навчає вас дуже корисним навичкам. Ви навчитесь правильно планувати свій робочий день і строго дотримуватися режиму дитини — так сказати універсальний курс по тайм-менеджменту. Крім цього у вас з’являться прекрасні навички роботи з непередбачуваним і примхливим клієнтом, вміння складати грамотний звіт про виконану роботу.

 5. Промоутер

  Всі ми зустрічали цих нещасних дівчат біля прилавків магазинів, які пропонують нам розповісти про новій торговій марці. Якщо вони у вас починають викликати жалість, то це неправильні промоутери. Професіонал своєї справи розташовує до себе людину, викликаючи симпатію, довіру та повагу. Адже ця робота вимагає знати не тільки свою продукцію, але і розбиратися в товарах конкурентів. Для будь-якого молодого фахівця це прекрасний досвід роботи в проведенні порівняльного аналізу, тренування ораторських якостей, навички ведення презентацій.

 6. Працівник мережі ресторанів швидкого харчування

  — ця робота дуже важка і виснажлива, але на ній ви можете придбати великий спектр корисних якостей, які знадобляться в будь-якій сфері діяльності. Найголовнішими з яких є вміння працювати в команді і завжди посміхатися клієнту. А адже саме ці якості вимагають багато роботодавців від своїх співробітників.

 7. Кур’єр

  — для цієї роботи не потрібно володіти спеціальними навичками. Все, що від вас потрібно: бути в призначений час в потрібному місці, доставити посилку або пакет адресату. Однак, далеко не всі можуть з правиться з такими, на перший погляд простими, обов’язками. Насправді все дуже просто, коли над головою не сидить начальник, а графік роботи досить вільний, людина стає менш організованим. В даній професії велику роль відіграє пунктуальність, здатність до самоорганізації. Якщо ви хочете стати самостійним працівником, який може працювати за рахунок внутрішніх резервів, яких так люблять керівники великих компаній, то вам потрібно деякий час попрацювати кур’єром. Ще один плюс: у вас з’явиться час для саморозвитку, перебуваючи в транспорті можна прочитати багато книг.

 8. Двірник, прибиральниця або покоївка в готелі

  — професії хранителів чистоти. Всі ми пам’ятаємо, як в дитинстві нам батьки говорили, не будеш вчитися, станеш двірничкою, чи прибиральницею. А адже насправді ця робота нагадує роботу шпигунів. Саме люди цієї професії мають вільний доступ до інформації, що знаходиться в сміттєвому кошику, знають всі закутки виробничих і офісних приміщень. Трохи фантазії і непомітне присутність в будь-якому кабінеті або кімнаті дозволяють прибиральниці дізнатися досить багато таємницею і корисної інформації про компанії. Крім цього люди, які хоча б кілька місяців займали таку посаду, автоматично починають наводити порядок там, де він порушений з якої-небудь причини. Деякі можуть подумати, що це не так вже й важливо. Насправді, порядок на робочому столі — це один з головних принципів правильної організації тайм-менеджменту.

 9. Оператор call-центр

  — на перший погляд, не дуже перспективна професія. Однак саме ця посада в максимально короткий термін допоможе вам опанувати цілим букетом корисних навичок. Це і ведення переговорів, вміння домагатися поставленого результату, правильна постановка мовлення, вироблення високого рівня стресостійкості, вміння правильно працювати з запереченнями. Саме ці навички мають велике значення, як для особистісного, так і для кар’єрного зростання.

 10. Вожатий в дитячому таборі

  — у звичайних (не спеціалізованих) таборах єдиною вимогою до кандидата на цю посаду є активна життєва позиція. Дана посада не користується великою популярністю серед студентів, оскільки вимагає великої відповідальності. Однак саме тут ви можете отримати свій перший управлінський досвід. Працюючи вожатим у таборі, ви навчитеся правильно складати мотиваційні програми для персоналу, засуджувати або заохочувати так, щоб дисципліна налагоджувалося. Також ви навчитеся знаходити підхід до складно керованим і непередбачуваним людям, таким як підлітки. Після такого досвіду, ви легко впораєтеся з будь-якої управлінської посадою.

Ми представили вам список професій, які серед молодих дівчат вважаються непрестижними і безперспективними. Однак саме вони надають ті важливі вміння і навички, які потім дуже допомагають піднятися на саму вершину кар’єрних сходів.

Автор: Наталі.

Жіночий сайт. Всі права захищені. © 2015