piling-oblizhiya
Краса та догляд

Види пілінгу обличчя. Найкращі і популярні

Що являє собою процедура пілінгу?

Це слово походить з англійської мови. Саме вираз «to peel» дало пілінгу його назва. Якщо згадати про переведення, то це означає «очищати шкірку». Правильно і якісно проведений пілінг гарантує позбавлення від вікових змін на шкірі, зменшення або навіть повне видалення зморшок, пігментних плям, шрамів, розширених пор і ін. Суть будь-якого пілінгу полягає у впливі на різні шари шкіри, в результаті чого вони оновлюються. Це відбувається завдяки унікальній властивості людської шкіри регенеруватися. І так як під час пілінгу створюється ефект пошкодження шкіри, то організм моментально реагує і починає відновлювальні роботи, тим самим наповнюючи її новими клітинами і необхідними для краси речовинами. Результат процедури бачимо практично після першого разу, але, незважаючи на це, пілінг бажано проводити курсом.

Як правильно обрати форму губ?

Класифікація пілінгів обличчя

Існує кілька класифікацій пілінгу. Перед вибором конкретного пілінгу проходить обов’язкова консультація з лікарем-косметологом, який підбере необхідну процедуру по типу шкіри і планованому ефекту.

За способом впливу пілінг буває:

 • Механічний
 • Хімічний
 • Ультразвуковий
 • Пілінг фруктовими кислотами
 • Ензимний
 • Мезопилинг
 • Лазерний

По глибині проникнення і впливу пілінг буває:

 • Поверхневий
 • Серединний
 • Глибокий

Популярні пілінги особи — ефективність, дію і результати

 • Механічний пілінг зазвичай проводиться шляхом розпилення на шкіру абразивних частинок спеціальним апаратом. Ці частинки здатні видаляти верхній шар, завдяки чому шкіра обличчя очищається, набуває пружність, зморшки розгладжуються, рубці різного походження стають менш помітні або зникають зовсім.
 • Хімічний пілінг проводиться різними хімічними препаратами, здатними викликати потрібну реакцію в шарах шкіри. Він добре підходить для освітлення особи, усунення різних рубців і зморшок. Процедура глибокого хімічного пілінгу здатна помітно омолодити шкіру.
 • Ультразвуковий пілінг користується окремої популярністю у зв’язку з тим, що після нього пацієнтка бачить результат відразу ж, але в той же час не відбувається надмірного травмування шкіри і реабілітаційний період дуже короткий. Сутність цього пілінгу полягає в застосуванні апарату, здатного випромінювати ультразвукові хвилі, які прискорюють і покращують обмін речовин в шкірі.
 • Для пілінгу фруктовими кислотами використовується яблучна, мигдальний, виноградна чи молочна кислоти. Характеризується як швидка і безболісна процедура, результатами якої є поліпшення кольору обличчя, усунення дрібних нерівностей, зволоження шкіри і стимуляція утворення в шкірних клітинах колагену і еластину.
 • Ензимний пілінг є чи не самим легким і необтяжливим. Він здатний боротися з простими шкірними проблемами. Проводиться він за допомогою ензимів спеціальних ферментних речовин, надають позитивний вплив на ендокринну та імунну систему і стимулюють поліпшення кровообігу і еластичності шкіри.
 • Мезопілінг проводиться з використанням 1%-ної гліколевої кислоти. Має велику популярність завдяки тому, що для цієї процедури практично немає протипоказань і проводити її можна цілий рік. Результатом мезопилинга є зменшення та усунення зморшок і поліпшення стану шкіри в цілому. Ще одним плюсом є відсутність почервоніння і лущення після процедури.
 • При лазерному пілінгу промінь потрапляє всередину всіх клітин шкіри і надає стимулюючу дію на вироблення колагену. Після такої процедури відбувається розгладження зморшок, усунення кіл під очима, а шкіра виглядає красивою і здоровою.
 • Поверхневий пілінг зазвичай проводиться механічним, фруктово-кислотним і ензимним способами. Зазвичай його призначають для молодої шкіри з відповідними проблемами. Такий пілінг може усунути дрібні зморшки. Під час процедури основний вплив направлено на верхні шари шкіри.
 • Серединний пілінг ефективно зволожує і вибілює шкіру, розгладжує сильні зморшки та рубці на шкірі обличчя, надає їй молодість. Зазвичай проводять його пацієнтам середніх років і найчастіше з використанням різних кислот. Процедура досить болюча і рекомендується поєднувати її з відпусткою, так як відновлювальний період досить довгий — кілька тижнів потрібно шкірі, щоб позбутися від набряків і кірочок на обличчі й дійти до природного вигляду. Такі неприємні наслідки обумовлені тим, що під час процедури відбувається справжнісінький опік верхнього шару шкіри, в результаті чого весь цей шар згодом відлущується. До цього виду пілінгу відноситься популярний ТСА-пілінг.
 • Глибокий пілінг впливає на глибокі шари шкіри і гарантує реальний ефект омолодження, порівнянний з результатами пластичної операції. Цей ефект здатний зберегтися навіть протягом декількох років. Проводиться зазвичай хімічним і апаратним способом (ультразвук або лазер) тільки у спеціалізованих установах під суворим контролем фахівця і найчастіше під загальним наркозом. Цей пілінг є набагато менш травматичним і безпечним, порівняно із серединним і вже тим більше з поверхневим.

Який вид пілінгу обличчя обираєте Ви? Відгуки жінок про види пілінгу

Марина:
Робила ретиноевый пілінг у минулому році. Під час його мені нанесли на обличчя жовтий крем, який я потім змила через 6 годин. Під кремом обличчя несильно щипало, а коли змила, виявилося, що шкіра червона. Але на наступний ранок вона була цілком звичайною. Однак через 7 днів я почала так сильно лущитися, що здавалося, ніби це ніколи не закінчиться. Це лущення було подібно до того, як змія змінює шкіру, ось такі були асоціації у мене. Зате результат виявився вражаючим — обличчя стало ідеальним і ефекту вистачило на цілий рік.

Людмила:
Нещодавно зробила ТСА. Так втомилася від поганої шкіри зі шрамами від юнацьких вугрів, що зважилася відразу на серединний пілінг. Та мені якось все одно, що доводиться ходити на роботу з корочками на обличчі. Це ж не назавжди. Я просто впевнена чому те, що воно того варто.

Наталя:
Збираюся зробити ультразвукову чистку обличчя, тому косметолог порадила пройти процедуру миндалевого пілінгу. Шкіра стала набагато рівніше і, здається, може і не потрібна чистка. З відчуттів — трохи покалывало під час процедури.

Олеся:
Вже минуло 10 днів, як я зробила ТСА-пілінг, 15%-вою кислотою. Все просто чудово. У мене не було сильної кірки, тільки плівка облізла. Так що ніякого сильного стресу я не отримала. Шкіра стала зовсім іншою. Немає ніяких запальних процесів. І це притому, що я пройшла тільки одну процедуру з курсу. Планую зробити їх в кількості чотирьох.

Вам може сподобатись